AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 211 forumowiczów jest online
Obecnie 211 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z wysyłką na podany adres

Nowicjusz ✭

Witam! Mam problem z weryfikacją wizytówki w mapach google. Stworzyłem wizytówkę, podałem adres studia foto, który mamy z żoną. Jego lokalizacja jest inna niż adres firmy. Chcę, żeby w mapach pojawiał się adres studia, a nie miejsca zarejestrowania firmy. Adresu do wysyłki kodu nie można zmienić, a na adres studia jeśli dotrze, to marna szansa, żeby został odebrany, bo nie jesteśmy tam na miejscu cały czas, tylko umawiamy się z klientami na konkretny dzień i godzinę za sesje i jesteśmy tylko wtedy, kiedy jest konkretne zlecenie. Chciałabym, żeby kod przyszedł na adres domowy (czyli zarejestrowania działalności), a najlepiej mailem. I co teraz? Pozdrawiam.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Jeśli masz dostępną metodę weryfikacji zwykłą pocztą to tylko taka jest możliwa. Chodzi o weryfikację miejsca gdzie faktycznie prowadzisz działalność. Przeczytaj wytyczne, a zrozumiesz:

"Aby utworzyć wizytówkę w Google Moja Firma, firma musi mieć lokalizację fizyczną, w której w podanych godzinach są obecni pracownicy."

https://support.google.com/business/answer/3038177

Proponuję porozmawiać z listonoszem.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Rozumiem i dziwię się, że tylko taka opcja jest możliwa (a nie np mailem czy jeszcze inaczej). No trudno, może akurat będziemy w studiu. Dzięki i pozdrawiam również.

Dot.: Problem z wysyłką na podany adres

Najlepszy Współtwórca
A jak inaczej zabezpieczyć się przed dodaniem spamu w dowolnym miejscu na mapach? Są inne metody weryfikacji ale dostępne są tylko wtedy, gdy Google ma z innych źródeł potwierdzenie danych.

Pozdrawiam,
Jacek