AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 248 forumowiczów jest online
Obecnie 248 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z weryfikacja.

Nowicjusz ✭

Witam,

chciałam stworzyć wizytówke mojej firmy w gogle. Założyłam konto dostałam kod weryfikacyjny leczy niestety nie mogę go zweryfikować ponieważ pokazuje się komunikat że nie mam żadnych firm oczekujących na weryfikacje na moim koncie. Czy istnieje możliwość sprawdzenia czy konto nie zostało założone przez innego maila bądź jakoś inaczej to rozwiązać?

 

Nazwa Firmy FastBeauty Studio Urody

Umińskiego 16 F

 

Problem z weryfikacja.

Magister ✭

Cześć,

 

Generalnie na forum nie ma pracowników Google i my zwykli użytkownicy nie będziemy wstanie Ci powiedzieć na jakim adresie e-mail mogłaś założyć wizytówkę.

 

Sprawdź swoje adresy e-mail logując się do Google Moja Firma czy nie ma, na którymś z nich wizytówki. Ewentualnie możesz skontaktować się z działem Google Moja Firma i podając im adresy e-mail mogą Ci powiedzieć czy coś masz stworzone na danym koncie. Jeżeli nie dojdziesz na jakim mailu jest utworzona wizytówka to możesz stworzyć ją jeszcze raz i zamówić ponownie kod i zapamiętaj na jakim koncie ją tworzyłaś.

 

Pozdrawiam!