Obecnie 315 forumowiczów jest online
Obecnie 315 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z weryfikacją

Nowicjusz ✭

Witam serdecznie, po ponad tygodniu przywędrował do mnie kod google do weryfikacji firmy w google, jednakże nigdzie nie ma okienka gdzie mógłbym go wpisać.

Jestem zalogowany na koncie z którego tworzyłem firmę google.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Problem z weryfikacją

Najlepszy Współtwórca

Po zalogowaniu na koncie Google Moja Firma powinieneś widzieć swoją wizytówkę i w niej Zweryfikuj

Screen Shot 06-14-16 at 11.42 AM.jpg

Dominik Myślak

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

od.png

Mam od razu to po kliknięciu w "zweryfikuj" w wizytówce i nic więcej nie mogę zrobić.

Nowicjusz ✭

Mogę liczyć na jakaś pomoc?

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Wygląda tak jakby nie uwzględniło Ci wysłania kartki z pinem. Po zalogowaniu się do Miejsc Google powinieneś widzieć wizytówkę jak wkleiłem powyżej. Nawet jak klikniesz zarządzaj lokalizacją, to w następnym kroku powinieneś widzieć pasek jak poniżej - oczywiście data się będzie różnić.
Screen Shot 06-15-16 at 02.05 PM.PNG
Możesz jeszcze raz kliknąć przycisk Wyślij pocztą, bądź od razu skontaktować się z supportem wchodząc na stronę https://support.google.com/business/?hl=pl#topic=4539639 i klikając Skontaktuj się z nami - wybierz odpowiednie elementy.

Screen Shot 06-09-16 at 01.04 PM.PNG

Screen Shot 06-09-16 at 01.05 PM 001.PNG

Screen Shot 06-09-16 at 01.05 PM 002.PNG

oczywiście to przykład ścieżki... Ciebie interesuje sytuacja, gdzie kartkę otrzymałeś, ale nie możesz jej zweryfikować. Dojdź do końca gdzie możesz poprosić o kontakt supportu.

Dominik Myślak