Obecnie 293 forumowiczów jest online
Obecnie 293 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z weryfikacją

Nowicjusz ✭

Witam!

Pod koniec marca zarejestrowałam swoją stronę forkids.czest.pl oraz lokal w mapach google i na google moja firma. Po dość długim oczekiwaniu w zeszłym tygodniu przyszedł wreszcie wyczekiwany kod. Niestety kilka godzin wcześniej wysłałam ponowne żądanie. Kod, który otrzymałam zadziałał, ale od środy zeszłego tygodnia na stronie Google moja firma wisi, że oczekuje na weryfikację i... cisza. Nic się nie zmienia, mojej firmy nie ma na mapach Google. Co jest grane?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Magda K
kwietnia 2016

Dot.: Problem z weryfikacją

Najlepszy Współtwórca
Witaj,
Niestety ale ponowne wysłanie prośby o kod anuluje poprzednio wygenerowany kod. Skontaktuj się z pomocą Google Moja Firma (na stronie pomocy, w prawym, górnym rogu) będąc zalogowaną na konto z którego poprosiłaś o weryfikację. Zrób to najlepiej w godzinach pracy, w dzień roboczy, aby poprosić o kontakt telefoniczny. Może będą w stanie Ci pomóc bez czekania na ten kolejny PIN.

Pozdrawiam,
Jacek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Magda K
kwietnia 2016

Najlepszy Współtwórca
Witaj,
Niestety ale ponowne wysłanie prośby o kod anuluje poprzednio wygenerowany kod. Skontaktuj się z pomocą Google Moja Firma (na stronie pomocy, w prawym, górnym rogu) będąc zalogowaną na konto z którego poprosiłaś o weryfikację. Zrób to najlepiej w godzinach pracy, w dzień roboczy, aby poprosić o kontakt telefoniczny. Może będą w stanie Ci pomóc bez czekania na ten kolejny PIN.

Pozdrawiam,
Jacek

Nowicjusz ✭

Dziękuję za pomoc! Problem został błyskawicznie rozwiązany przez konsultanta Google