AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 158 forumowiczów jest online
Obecnie 158 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z weryfikacją firmy i zmianą adresu na wizytówce

Nowicjusz ✭

Jakiś czas temu założyłam wizytówkę swojej działalności. Ponieważ nie chciałam podawać na niej pełnego adresu, firma pozostała niezweryfikowana. Teraz adres jest zmieniony, a ja nie mogę skutecznie edytować wizytówki. Sugerowanie zmiany nic nie dało. chciałabym zmienić adres na wizytówce i zweryfikować firmę już pod nowym adresem. https://goo.gl/maps/B1tSMFYSDMr

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Kliknij na Mapach Zweryfikuj się jako właściciel. W momencie prośby o zamówienie PINu - odłóż ja na później. Popraw adres i dopiero wtedy w panelu Google Moja Firma zamów kod.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Próbowałam tak zrobić. U siebie na profilu mam poprawiony, ale kiedy proszę o przesłanie kodu, Google chce go wysyłać na stary adres. Próbowałam też "sugerować zmianę", ale ta jest ciągle "w oczekiwaniu".

Najlepszy Współtwórca

A zamówiłaś już choć raz kod?

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Nie. Chciałam zweryfikować firmę przez e-mail, ale kod został wysłany na jakiś adres, który w ogóle nie istnieje i nie wiem ską go sobie Google wzięło. Kartki nie zamówię, bo w podanym na wizytówce adresie nie ma numeru domu.