Obecnie 209 forumowiczów jest online
Obecnie 209 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z utworzeniem firmowego konta G+

Nowicjusz ✭

Cześć, 

mam problem z przejętą wizytówką firmy w Google Moja Firma. Wizytówka (a w zasadzie kilka, wszystkie niezweryfikowane) po weryfikacji działa prawidłowo jednak pojawił się problem ponieważ nie ma możliwości stworzenia kont firmowego na Google+. Bardzo będę wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu problemu. Zrzut ekranu 2017-10-06 o 12.58.02.pngZrzut ekranu 2017-10-06 o 12.58.55.pngZrzut ekranu 2017-10-06 o 10.53.38.pngZrzut ekranu 2017-10-06 o 10.53.27.png

Problem z utworzeniem firmowego konta G+

Student ✭ ✭ ✭

Cześć,

Spróbuj w następujący sposób:

- Zaloguj się do Google Moja Firma

- Kliknij w trzy poziome kreski widoczne w lewym górnym rogu i wybierz "wszystkie lokalizacje"

- Następnie kliknij w aplikacje Google (kwadrat stworzony z 9 mniejszych kwadratów w prawym górnym rogu ekranu) i wybierz G+

- Będąc w G+ kliknij w "kółko" widoczne w prawym górnym rogu panelu (widnieje na nim info na jakim adresie jesteś zalogowany) i tam powinny pojawić się tzw. "konta marki" wybierz, to które dotyczy Twojej firmy do której chcesz stworzyć G+

- Otworzy się nowe okno G+ i po lewej stronie powinieneś zobaczyć opcję "utwórz profil Google+" 

Tak przynajmniej ja to robiłem i się udawało.

Powodzenia!