AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 201 forumowiczów jest online
Obecnie 201 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z pocztówką z kodem

Nowicjusz ✭

Zamówiłem już 4 raz pocztówkę z kodem do weryfikacji firmy. Prowadzę działalność w biurze w kamienicy biurowej. Na dole jest portiernia 24/7. Niestety listonosz nie zostawił ani razu pocztówki z kodem i obawiam się, że tym razem również tak się stanie, mimo że piszę dobry adres i nawet napisałem ostatnio aby zostawić portierowi...

Bardzo proszę o uaktywnienie innej opcji weryfikacji mojej firmy gdyż czas ucieka, pół roku mija i wraz z tym klienci. Mogę udowodnić w inny sposób że prowadze działalność w tym konkretnym miejscu (umowy, wypis z CEIDG)..

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Adam D
marca 2017

Profesjonalista ✭ ✭

Prosze w takim wypadku skontaktuj się z zespołem pomocy Google Moja Firma, znajdziesz taką możliwość w Panelu Google Moja Firma, otwórz panel kliknij w prawy górny róg, zakładka pomoc i kontakt, masz do wyboru, czat, email lub prośbę o kontakt telefoniczny. 

Najszybciej działań czat.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Adam D
marca 2017

Profesjonalista ✭ ✭

Prosze w takim wypadku skontaktuj się z zespołem pomocy Google Moja Firma, znajdziesz taką możliwość w Panelu Google Moja Firma, otwórz panel kliknij w prawy górny róg, zakładka pomoc i kontakt, masz do wyboru, czat, email lub prośbę o kontakt telefoniczny. 

Najszybciej działań czat.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz