Obecnie 264 forumowiczów jest online
Obecnie 264 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z dotarciem listu z kodem z uwagi na brak adresu

Nowicjusz ✭

Mam problem z dotarciem listu z kodem weryfikacyjnym firmy. Lokal nie ma adresu w sensie nr budynku, starałem się umieścić poprzez aktualizację adresu informację, że jest to lokal przy przystanku, jednak za każdym razem moja propozycja zmiany została odrzucona.Obecny adres obiektu w Google to nazwa ulicy bez numeru, a obsługują ją aż 3 poczty, więc nie ma szans, żeby do mnie dotarła. Jak rozwiązać ten problem?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Najlepszy Współtwórca

Niestety bez konkrentego numeru nie uda się - takie są zasady wizytówki Google.

Dominik Myślak

Najlepszy Współtwórca

Witaj @Michał D,

Podaj nazwę firmy i adres - najlepiej podaj linka do wizytówki.

Napisz jak Twoim zdaniem powinna być opisana adresowo.

Jak sobie radzisz z otrzymywaniem poczty?

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

https://g.co/kgs/ujFZDC

Poczta i kurierzy zawsze mają ul.Kalwaryjska (przystanek Korona), Google to odrzuca, później chciałem zmienić na adres przy którym najbliżej jest lokal czyli Kalwaryjska 9 i kod pocztowy, bo poczta która obsługuje ten rejon wie, że tu jestem, ale ta prośba też została odrzucona, liczylem, że jakimś cudem dotrze, ale nic z tego. Pozostała część korespondencji na firmę dochodzi do siedziby firmy pod zupełnie inny adres. Nawet w umowie najmu mam adres Kalwaryjska przystanek Korona.

Najlepszy Współtwórca

@Michał D

Wpisz dokładnie tak:

przystanek Korona, Kalwaryjska 9-15, 30-504 Kraków

Zaproponowałem taką zmianę, ale wygląd na to, że być może czeka na Twoją weryfikację.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Nie pojawiła się opcja u mnie do weryfikacji, mam tylko info, że wysłali do mnie 5.07 kartkę i żebym wprowadził kod. Wprowadzę w takim razie poprawkę jako użytkownik z tym adresem co Ty i zobaczymy