AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 267 forumowiczów jest online
Obecnie 267 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z dodaniem Firmy oraz jej adresu

Nowicjusz ✭

Witam wszystkich,

mam problem z dodaniem lokalizacji mojej firmy. Wpisuję wszystkie dane zgodnie z zaleceniami a kiedy dochodzę do momentu kiedy proszę o przesłanie listu z kodem weryfikacyjnym wyskakuje błąd. Czy to dlatego że pod tym adresem jest też inna firma? Próbowałem dodać adres z urządzenia mobilnego jak i z telefonu. Dzwoniłem do obsługi z tym problemem, a dostałem maila z odpowiedzią, że mój problem nie może być rozwiązany. Bardzo mi na tym zależy ponieważ większość nawigacji GPS po wpisaniu poprawnego adresu wywozi klientów zupełnie gdzie indziej, jedynie Google Maps prowadzi dobrze, jednak wolałbym podawać klientom nazwę mojej firmy do nawigacji, a nie firmy która też znajduje się pod tym adresem. Proszę o pomoc!

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Problem z dodaniem Firmy oraz jej adresu

Najlepszy Współtwórca

@allewiechmann

To może zacznij od tego, że podaj adres jaki wpisujesz oraz nazwę swojej i tamtej firmy, a najlepiej link to wpisu tamtej firmy. Będzie prościej.

 

Pozdrawiam,

Jacek

Problem z dodaniem Firmy oraz jej adresu

Profesjonalista ✭ ✭

Pod 1 adresem może być kilka firm, pinezka jest dobrze umieszczona? Daj link do tej wizytówki.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz