Obecnie 191 forumowiczów jest online
Obecnie 191 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Ponowna weryfikacja mojej firmy

Nowicjusz ✭

Witam,

Na moim koncie Google ok 5 lat temu utworzyłem lokalizację Brzeziny Autokomis.

Obecnie nie mam uprawnień do lokalizacji (nie mogę zmienić nr telefonu ani nic innego)
Jedynie drogą pocztową mogę je zweryfikować.

Jest to mocno irytujące, że zostały mi zabrane uprawnienia, lokalizację tworzyłem jeszcze za pomocą narzędzia MapMaker.

Najśmieszniejsze w tej sytuacji jest to że firma założona 2 lata temu działa normalnie i nie musiałem bawić się w różne weryfikacje.

Pozdrawiam,

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

No niestety tak to nie działało. W Map Makerze mogłeś dodać firmę do Map Google, ale nie mogłeś zarządzać wpisem. Zarządzanie wpsiem możliwe było tylko poprzez weryfikację - najpierw w Miejscach Google, potem w Google Moja Firma. Jeśli miałeś firmę zweryfikowaną to powinieneś ją mieć w panelu Google Moja Firma. To, że ty dodałeś firmę w Map Makerze nie ma ma żadnego znaczenia dla procesu weryfikacji.

Jeśli masz dostępną weryfikację tylko przez kartkę pocztową to możesz skorzystać tylko z tej metody.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Mogłem zarządzać wpisem - edytować granice i nazwę.

Przyznam, że zrobiłem to raz i na tym skończyłem zabawę z oznaczaniem firm na mapie.

Dla mnie trochę nie logicznym jest, że w każdej nawigacji google wpisy, których dokonałem są widoczne, ludzie mogą dodawać komentarze i oceniać firmę, a używając maila google którego użyłem do stworzenia wpisu nie mogę zmienić jakichkolwiek danych.

Pozdrawiam,

Patryk

Najlepszy Współtwórca

Ale to są 2 różne usługi. Wpis mógł dodać do map KAŻDY i nie miał do wpisy żadnego prawa z tego tytułu. Natomiast w Google Moja Firma możesz tym wpisem zarządzać. Koto w Map Makerze to inne konto niż w Google Moja Firma. Do logowania do obu kont używa/używało się konta Google, ale to nie jest tak, że to jest to samo konto w każdej usłudze Google. Po prostu zweryfikuj się jako właściciel.

Pozdrawiam,

Jacek