Obecnie 292 forumowiczów jest online
Obecnie 292 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Podwójna firma?

Nowicjusz ✭

Dzień dobry, występuje u mnie problem z podwójną stroną w wyszukiwarce, sytuacja wygląda następująco:

firmę przejąłem po poprzednim informatyku, który stworzył własny profil na stronie https://business.google.com, siedziba naszej firmy została zmieniona i na profilu zostały stare informacje. Konto niestety zostało usunięte a ja założyłem nowe uaktualniając dane tworząc nową lokalizacje. Teraz po wpisaniu w wyszukiwarce "Damatic" zostaje wyświetlone to co było na poprzednim profilu (stare zdjęcia, itp), bez opinii google, wpisów. Dopiero po wpisaniu "Damatic Wodzisław Śląski", wyświetla się strona prawidłowa, którą zarządzam z poziomu profilu business.google. Zdjęcie nr 1 to lokalizacja, którą zarządzam, a zdjęcie nr 2 to stare dane do, których nie mam dostępu. Chciałbym je ujednolicić, by po wpisaniu "damatic" wyświetlało to nad czym mam kontrolę.

1.

dam1.png

2.

dam2.png

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Podwójna firma?

Najlepszy Współtwórca

Wywołaj wizytówkę, której nie chcesz i masz na niej Zaproponuj zmiany. Po kliknięciu będziesz miał możliwość wybrania, że ta "Firma przeniesiona, zamknięta lub nigdy jej tu nie było".

Dominik Myślak

Podwójna firma?

Nowicjusz ✭

Klikałem właśnie "przeniesiona" ale zmieniło tylko adres... Druga sprawa nie chcę usuwać całkowicie wizytówki tylko scalić obie, żeby stare zdjęcia też były dostępne, i to co zostało. Nie pasuje mi głównie brak opinii Google oraz wpisów, które dodaje na wizytówce.

Podwójna firma?

Najlepszy Współtwórca

Zerknij na ten artykuł supportu https://support.google.com/business/answer/4566671?hl=pl

Dominik Myślak

Podwójna firma?

Nowicjusz ✭

Dziękuje. Niestety wskazówki, które są tam opisane nie zadziałają ze względu na to, że konto administratora wizytówki zostało bezpowrotnie usunięte już jakiś czas temu... Emotikon: Smutny

Podwójna firma?

Najlepszy Współtwórca

Ale tym bardziej będziesz mógł przejąć tą wizytówkę.

Najlepiej zadzwoń do supportu adwords. 800 702 380 - wybierz 2. Przygotuj sobie numer ID konta AdWords.

Wyjaśnij sprawę i poproś o pomoc w przejęciu/połączeniu wizytówek.

Dominik Myślak

Podwójna firma?

Nowicjusz ✭

Dziękuje za pomoc Dominik Emotikon: Szczęśliwy