Obecnie 295 forumowiczów jest online
Obecnie 295 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Po co ta cała weryfikacja skoro nic nie daje?

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Mam pytanie jakim prawem bez weryfikacji kodem można utworzyć wizytówkę, która wyświetla się pod określonym adresem? Myślałam, że ,,weryfikacja służy weryfikacji adresu,,  Wcześniej ktoś utworzył wizytówkę mojej firmy bez weryfikacji, ja utworzyłam wizytówkę tej samej firmy (mojej), poczekałam na kod i ją zweryfikowałam, ale okazuje się, że ten proces był zbędny bo tamta osoba może sobie tak samo edytować wizytówkę (tą niezweryfikowną) jak ja. I wszystko normalnie wyświetla się na mapach. Więc po co ten proces weryfikacji? Tamtą wizytówkę zgłosiłam kilka razy jako duplikat, raz jako spam, próbowałam usunąć z niej nazwę itd. (bo może być modyfikowana jak się okazuje przez każdego, w tym przeze mnie), ale nadal w okienku do wyszukiwania się wyświetla. Mam nadzieję, że z czasem przestanie. Ale pytam się przede wszystkim po co ten proces weryfikacji skoro nic nie daje. Jak to możliwe, że każdy może stworzyć wizytówkę mojej firmy (z dokładnym adresem) i edytować o niej informacje?

TA FAŁSZYWA: https://www.google.pl/maps/place/MEDINUTRICA+Gabinet+dietetyczny/@54.3971951,18.6035172,17z/data=!3m...

TA ZWERYFIKOWANA: 

https://www.google.pl/maps/place/Medinutrica+dr+Ilona+Lis+dietetyk/@54.3971951,18.6035172,17z/data=!...

Pozdrawiam, 

Ilona

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Po co ta cała weryfikacja skoro nic nie daje?

Najlepszy Współtwórca

Każdy może dodać wpis do map, bo go na mapach nie ma. To pomaga firmom, których na mapach  nie ma i innym ludziom, którzy tej firmy szukają. Zamiast tworzyć duplikat trzeba było zweryfikować się jako właściciel tego wpisu, który już na mapach był. Masz więc kłopoty na własne życzenie. A teraz najlepsze Emotikon: Mrugający nawet zweryfikowany wpis może podlegać modyfikacjom przez zwykłych użytkowników po to, by był zawsze aktualny i nie naruszał wytycznych. Te informacje są tylko lepiej weryfikowane (na różne sposoby).

Pozdrawiam,

Jacek