AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 201 forumowiczów jest online
Obecnie 201 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Odzyskanie wizytówki na jednej z lokalizacji

Nowicjusz ✭

Zwracam się z prośbą o pomoc w pewnej bardzo utrudniającej życie sprawie. Mianowicie, jestem pracownikiem firmy, która posiada 3 lokalizacje. Jedną mamy zweryfikowaną i podpiętą pod siebie, na drugą lokalizację czekamy na wizytówkę a trzecia (pod względem chronologii budowy biznesu to pierwsza) jest podpięta pod prywatne konto google jednego z ex pracowników,  którego spłaciliśmy wiele miesięcy temu i nie ma z naszą firmą nic wspólnego.

 

Wielokrotnie występowaliśmy z wnioskiem o przepisanie firmy na nas, dołączając do wniosku takie dokumenty jak:

 

1. Wyciąg z KRS

2. Rachunki za prąd
3. Zdjęcia "z widoku oczu klienta"

 

Rozmawialiśmy na live chacie z pracownikami Google jak i przez telefon i stosowaliśmy się do wszystkich wskazówek (takich jak przede wszystkim wysłanie prośby do obecnego właściciela o dobrowolne przepisanie wizytówki na nas). Brak dostępu do tej wizytówki zmniejsza zdecydowanie naszą skuteczność promocyjną a mamy podejrzenia nawet, że trochę nam ją utrudnia. Ów osoba odrzuciła bowiem naszą prośbę o przepisanie właściciela na nas..

 

Pozostajemy kompletnie bezradni na obojętność Google w stosunku do tego, aby móc ją odzyskać i w pełni zarządzać firmą. Będę ogromnie wdzięczny za pomoc w tej sprawie. 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Odzyskanie wizytówki na jednej z lokalizacji

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Jedyna opcja - dogadajcie się z tym pracownikiem. Jeśli Google odmówiło - innych dróg nie ma.

 

 

Pozdrawiam,

Jacek