Obecnie 222 forumowiczów jest online
Obecnie 222 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Niezweryfikowane konto? Jak zweryfikować?

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Witajcie, Zauważyłem, że Google Moja Firma nie mam zweryfikowanych kont. Wydaje mi się, że kiedyś przechodziłem jakąś weryfikację, a tutaj taka niespodzianka Emotikon: Szczęśliwy

Karty te pojawiają się po zalogowaniu do Google Moja Firma.

75007606423457816452

Jak poradzić sobie z tym problemem?

Z góry wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
października 2016

Dot.: Niezweryfikowane konto? Jak zweryfikować?

Najlepszy Współtwórca
Witaj Norbert,
No właśnie tak wszystko zamazałeś, że nie wiem co tam masz. Proponuję skontaktować się z pomocą Google Moja Firma - zaloguj się do Google Moja Firma na komputerze. W lewym, bocznym menu kliknij Pomoc, wtedy z prawej strony otworzy Ci się box na dole którego będziesz mieć dostępne formy kontaktu - na samym dole, pod Kontakt - kliknij Wyślij e-maila. Wypełnij formularz, a tam możesz wybrać Zadzwoń (w godzinach 8-17, w dni robocze) albo wysłać e-mail. Opisz problem dogłębnie - może się uda problem rozwiązać.

Pozdrawiam,
Jacek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Najlepszy Współtwórca
@Norbert
Czy po wejściu na Zarządzaj masz gdzieś opcję "Zweryfikuj"?
Czy Twoje konta zostały zawieszone za naruszenie zasad?

Pozdrawiam,
Jacek

Nowicjusz ✭
Cześć Jacek,
Nie, nigdzie nie dopatrzyłem się opcji "Zweryfikuj". Konto również nie zostało zawieszone.
Czy nie jest dziwne, że w GMF mam oprócz konta firmowego również prywatne? Nie rozumiem tego.

Pozdrawiam,
Norbert.
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
października 2016

Najlepszy Współtwórca
Witaj Norbert,
No właśnie tak wszystko zamazałeś, że nie wiem co tam masz. Proponuję skontaktować się z pomocą Google Moja Firma - zaloguj się do Google Moja Firma na komputerze. W lewym, bocznym menu kliknij Pomoc, wtedy z prawej strony otworzy Ci się box na dole którego będziesz mieć dostępne formy kontaktu - na samym dole, pod Kontakt - kliknij Wyślij e-maila. Wypełnij formularz, a tam możesz wybrać Zadzwoń (w godzinach 8-17, w dni robocze) albo wysłać e-mail. Opisz problem dogłębnie - może się uda problem rozwiązać.

Pozdrawiam,
Jacek