Obecnie 235 forumowiczów jest online
Obecnie 235 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nieudane próby otrzymania kartki z kodem odmowa weryfikacji manualnej

Nowicjusz ✭ ✭

Wprowadziłem wizytówki dla wielu miejsc (sklepów) firmy. Ostatnia próba napotkała jednak nie wiedzieć czemu na ścianę. Sklep podobny do innych, informacje i zdjęcia czekają od 2 miesięcy na weryfikację. W tym czasie wysłałem 2 prośby o kartki i za każdym razem, musiałem telefonować do helpdesku aby spowodować uzyskanie informacji, że miejsce nie jest możliwe do weryfikacji manualnej.
W panelu administratora wisi komunikat:

Oczekuje na weryfikację
W dniu 13 lut 2018 otrzymaliśmy Twoją prośbę o kartkę pocztową z kodem weryfikacyjnym. Powinna ona dotrzeć w ciągu 15 dni.

Czy to zatem pat?
- kartki nie dochodzą (bo nie zostały wysłane?) - sklep mieści się w Warszawie w centrum handlowym, gdzie ma wizytówki kilka innych sklepów
- weryfikacja manualna nie jest możliwa.
Amen.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Cześć,

Poczekaj aż miną 4 tygodnie - może kod jednak przyjdzie. Jeśli nie dojdzie to odezwij się do supportu i zacznij od tego, że wysyłałeś prośbę 2 razy i 2 razy nie doszedł kod, a czekałeś tyle i tyle dni. Przepatrz jeszcze swoje wizytówki pod kątem zgodności z wytycznymi: https://support.google.com/business/answer/3038177

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭ ✭

Dzięki za wsparcie! Tak mogę tylko się poczuć, bo założyłem już ponad 20 wizytówek i nagle okazuje się, że przy zakładaniu 25 czegoś nie rozumiem. Dzisiaj rano miałem podobny przypadek w InPostcie - zatelefonowałem po 60 dniach od złożenia reklamacji z pytaniem czy obiecane 30 dni na rozpatrzenie reklamacji obowiązuje i dowiedziałem się że muszę złożyć systemową reklamację na reklamację Emotikon: Szczęśliwy 

Pozdrawiam
Krzysztof