Obecnie 254 forumowiczów jest online
Obecnie 254 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nie przyszła wizytówka

Nowicjusz ✭

Witam,

od 4 miesięcy czekam na przyjście wizytówki z kodem weryfikacyjnym. W międzyczasie chyba 2 razy wysyłałem ponownie prośbę o nowy kod. Teraz juz nawet nie widzę opcji, żeby ponownie wysłali mi nowy kod.

Idąc za radą Pana Jacka, który odpowiadał w jednym z niedawnych postów na ten sam problem, wchodzę w formularz kontaktu (dokładnie z miejsca gdzie Pan Jacek wskazywał). Jednak nie bardzo rozumiem, czego dotyczy ten formularz?1.JPG2.JPG

Jaki URL? Przecież wizytówki nie ma na mapach, dopiero ubiegam się o kod weryfikacyjny...
Po co mam dołączać jakieś zdjęcia z wewnątrz, zewnątrz?
Nie widzę też możliwości tak naprawdę napisania w czym problem...

Nie bardzo rozumiem czego dotyczy ten formularz :/

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Nie przyszła wizytówka

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Ten formularz dotyczy weryfikacji firmy, gdy jest problem z wysłaniem PIN-u.

Jest napisane co trzeba zrobić i co trzeba podać. Po to masz dołączyć zdjęcia, żeby było wiadomo,

że Twoja firma istnieje. Wystarczy go wypełnić zgodnie z instrukcją i przesłać.

Jesteś pewny, że wpisu firmy nie ma na mapach? Zwykle wyświetla się wizytówka  jako niezweryfikowana,

ale jest do odszukania.

Jeśli nie potrafisz odnaleźć firmy na Mapach - podaj proszę nazwę i adres. Spróbuję ją znaleźć.

Pozdrawiam,

Jacek

Nie przyszła wizytówka

Profesjonalista ✭ ✭

Jacek, przecież sam w innym temacie pisałeś że po 2 razach gdy PIN nie dojdzie wizytówkę jest w stanie zweryfikować przedstawiciel Google Moja Firma.

To nie łatwiej i szybciej będzie się z nimi skontaktować?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nie przyszła wizytówka

Najlepszy Współtwórca

@RafalDziurowicz

Usługa podlega ciągłym zmianom. Jeszcze nie tak dawno jak przechodziłeś przez "solver" to jako opcja był knontakt bezpośredni. Ale wtedy pracownik zwykle też prosił o zdjecia. Teraz, jak widać, jest formularz, gdzie wszystko jest opisane. W ten sposób szybciej można oczekiwać rozwiązania problemu.

Pozdrawiam,

Jacek

Nie przyszła wizytówka

Profesjonalista ✭ ✭

Ok, czyli to chyba zmiana z ostatnich dni nie kontaktowałem się ostatnio z GMF bo sam ogarniałem :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz