AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 235 forumowiczów jest online
Obecnie 235 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nie otrzymałem kodu weryfikacyjnego

Nowicjusz ✭

Nie otrzymałem jeszcze kodu weryfikacyjnego. Dlaczego ? Już trochę oczekuje na niego. Możemy to jakoś przyspieszyć ?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Student ✭ ✭ ✭

Jeśli nie dostałeś kodu weryfikacyjnego napisz https://support.google.com/business/contact/business_other_problem

Profesjonalista ✭ ✭

@Jacek Żak F a ile na kod czekasz?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Najlepszy Współtwórca

@Jakub B

Jeśli czekasz na kod dłużej niż 3 tygodnie to poproś o drugi PIN. Jeśli i drugi nie dotarł po 3 tygodniach - skontatkuj się z pomocą.

Jeśli zamówisz jeden PIN, a potem następny to ten pierwszy PIN stanie się nieważny. Warto więc odczekać z drugą prośbą. Pomoc zwykle pomaga w weryfikacji innymi metodami, gdy przynajmniej dwa razy były problemy z dotarciem PINu zamówionego zgodnie ze zwykłym trybem.

Pozdrawiam,

Jacek

Profesjonalista ✭ ✭

@Jakub B Lecz gdy PIN 2x nie dojdzie skontaktuj się z zespołem Google Moja Firma :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Student ✭ ✭ ✭

Do @Jacek N Kozioł , @RafalDziurowicz  Kolega @Jakub B ma czekać 4 tygodnie. Uważam że jeśli kod nie przyjdzie w ciągu 3 tygodni niech pisze do google 

Profesjonalista ✭ ✭

@Jacek Żak F Google go tylko podirytuje odpowiedzą że jeszcze raz ma zamówić kod, więc po co pisać jak Google i tak z tym nic nie zrobi?

@Jakub B zgadzam się z @Jacek N Kozioł bo ma najzwyczajniej w świecie racje Emotikon: Język

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz