AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 101 forumowiczów jest online
Obecnie 101 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nie mogę zweryfikować swojej firmy

Nowicjusz ✭

Witam serdecznie,

Tydzień temu wszedłem na stronę google.com/business, wpisałem tam nazwę swojej firmy (Nlux.pl) i chciałem ją zweryfikować. Sytuacja jest o tyle skomplikowana, że wizytówkę zakładał mój były pracownik ze swojego konta i nie mam z nim żadnego kontaktu a bardzo mi zależy na odzyskaniu tej "wizytówki".
Ale do rzeczy. Wpisałem w powyższy link nazwę swojej firmy, wyskoczyła mi, ten sam adres, wszystko takie same lecz po tygodniu okazało się, że pod tą samą nazwą ktoś utworzył drugą wizytówkę mojej firmy i uzyskałem dostęp nie do tej co chciałem. Niestety pod tym linkiem google.com/business nie mogę odnaleźć tej pinezki o którą mi chodzi.

Na mapach google wyświetlają się obydwie pinezki jedną chcę zlikwidować, a drugą odzyskać lecz nie mam pojęcia jak to zrobić.

Proszę o pomoc.
Z góry dziękuje.
PozdrawiamPrzechwytywanie.PNGDo zaznaczonej pinezki nie mogę otrzymać dostępu

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Nie mogę zweryfikować swojej firmy

Najlepszy Współtwórca

Tak można odzyskać wizytówkę: https://support.google.com/business/answer/4566671?hl=pl

Znajdż ten drugi wpis na Mapach, zaproponuj zmianę, zgłoś do usunięcia i wybierz opcję, że to duplikat i wskaż poprawny wpis.

Tylko się nie pomyl i nie zgłaszaj wpisu istniejącego dłużej.

Pozdrawiam,

Jacek