Obecnie 155 forumowiczów jest online
Obecnie 155 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nie mogę odczytać opinii nt. mojej firmy

Nowicjusz ✭

Sprawa dotyczy: Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie, ul. Mariacka 9, 44-310 Radlin. Na mój adres ( dyrektor.mok@radlin.eu przychodzi sprawozdanie na temat skuteczności firmy. Są dane i link: Bądź w kontakcie z klientami. Upewnij się, że odpowiadasz na ich opinie i komentarze.

PRZECZYTAJ OPINIE

Po naciśnięciu tego linka niezmiennie otrzymuję komunikat: Nie masz dostępu do tej usługi. Aby uzyskać dostęp, skontaktuj się z administratorem domeny.

No to się kontaktuję. Nie ukrywam, że sytuacja jest dla mnie irytująca. Przysyłacie komunikat na adres jw. a ten sam adres nie ma dostępu do usługi. 

Pozdrawiam.

Tomasz Miler - dyrektor MOK w Radlinie

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Tomasz M
październik

Najlepszy Współtwórca

Witaj Tomasz,

To jest forum użytkowników. Nie pracowników Google. Pomagamy jedni drugim. Na podstawie komunikatu "Aby uzyskać dostęp, skontaktuj się z administratorem domeny." można przypuszczać, że problemem jest sama domena radlin.eu - chyba konta w tej domenie są założone w usłudze G Suite. Skontaktuj się z administratorem Twojej domeny (radlin.eu) i z nim ustal czy nie powinien Ci zmienić jakichś praw użytkownika. Rozwiązaniem może też być założenie konta Google bezpośrednio na Gmailu (poza domeną radlin.eu) i przekazanie praw właściciela do wizytówki na to konto: https://support.google.com/business/answer/3415281?hl=pl Na nim nie powinno już być problemów z dostępem do usług.

Skąd przypuszczenie, że ktoś inny zweryfikował wpis skoro otrzymujesz informacje o skuteczności wpisu, któe otrzymują tylko właściciele i menadżerowie wpisu, których możesz zobaczyć w sekcji Użytkownicy?

Pozdrawiam,

Jacek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Student ✭ ✭

Witam Panie Tomaszu,

Zapewne ktoś dodał wizytówkę Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie z racji tego, że jest to organizacja publiczna. 
Może Pan przejąć do niej prawa postępując zgodnie z instrukcją Ktoś inny zweryfikował moją firmę

Pozdrawiam.

Nowicjusz ✭

To nie działa, bo kiedy zgodnie z instrukcją kliknąłem: Google moja firma to otrzymałem komunikat: Nie masz dostępu do tej usługi. Aby uzyskać dostęp, skontaktuj się z administratorem domeny. I jesteśmy w tym samym miejscu. Poza tym zastanawiam sie jak ktoś inny mógł zweryfikować firmę. To by znaczyło, ze ten system jest dziurawy. Czy to znaczy, ze ja mógłbym sobie zweryfikować Pałac Kultury?

Pozdrawiam.

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Tomasz M
październik

Najlepszy Współtwórca

Witaj Tomasz,

To jest forum użytkowników. Nie pracowników Google. Pomagamy jedni drugim. Na podstawie komunikatu "Aby uzyskać dostęp, skontaktuj się z administratorem domeny." można przypuszczać, że problemem jest sama domena radlin.eu - chyba konta w tej domenie są założone w usłudze G Suite. Skontaktuj się z administratorem Twojej domeny (radlin.eu) i z nim ustal czy nie powinien Ci zmienić jakichś praw użytkownika. Rozwiązaniem może też być założenie konta Google bezpośrednio na Gmailu (poza domeną radlin.eu) i przekazanie praw właściciela do wizytówki na to konto: https://support.google.com/business/answer/3415281?hl=pl Na nim nie powinno już być problemów z dostępem do usług.

Skąd przypuszczenie, że ktoś inny zweryfikował wpis skoro otrzymujesz informacje o skuteczności wpisu, któe otrzymują tylko właściciele i menadżerowie wpisu, których możesz zobaczyć w sekcji Użytkownicy?

Pozdrawiam,

Jacek