AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 134 forumowiczów jest online
Obecnie 134 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Moja wizytówka zniknęła z GOOGLE

Nowicjusz ✭

Dzień dobry, 

Dziś chciałem sprawdzić swoją wizytówkę na google. Wpisuję w wyszukiwarce nazwę i moja wizytówka się nie wyświetla! po prostu zniknęła z wyszukiwarki. Dodam, że ostatnio zgłosiłem jakiś komentarz ponieważ klient skomentował moją firmę a de facto klientem mojej firmy nie był. może coś źle kliknąłem ? 

Mogę zalogować się do " google moja firma" na telefonie w aplikacji mobilnej i wyświetlają i się tu komentarze lecz dopiero jak kliknę w zakładkę opinie. Tak to wyświetla się ocena w google 0,0 i komentarzy 0. Na komputerze mam brak jakichkolwiek komentarzy oraz brak możliwości zrobienia czegokolwiek. nie wiem co się dzieję i co mam zrobic. Czy ktoś z użytkowników miał podobny problem ? 

Z góry dziękuję za odpowiedz i serdecznie pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Nowicjusz ✭

mam ten sam problem

Najlepszy Współtwórca

Jaki jest status firmy po wejściu do panelu Google Moja Firma?

Pozdrawiam,

Jacek

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Już się pojawiła. Dziwne to było. Sprawdzaliśmy na kilku przeglądarkach, w oknie incognito itd. A dbamy o wizytówkę bardzo. grunt, że jest z powrotem