Obecnie 358 forumowiczów jest online
Obecnie 358 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Likwidacja firmy Ramiarnia w 2015 roku

Nowicjusz ✭

Dzień dobry

W 2015 roku firma Profil 96 Adam Nowacki zamknela RAMIARNIE przy Aleji Pokoju 67, 31-580 kraków, ja otworzyłam te samą działalność w tym samym miejscu pod nazwą OPRAW.TO. Mam założone konto google dla OPRAW.TO i nie mam problemów z wprowadzaniem nowych danych na swoim koncie. W tym miesiącu zmieniłam lokalizację mojej firmy, ponieważ Praktiker na którego terenie miesciła się najpierw Ramiarnia a potem OPRAW.TO  został zamknięty. Do czego zmierzam- w google wciąż widnieje Ramiarnia pod adresem na Aleji Pokoju 67 a nie ma jej tam od przeszło 2 lat, wprowadza to w błąd moich klientów. Nie wiem jak usunąć te dane. Proszę o weryfikacje i działanie. Pozdrawiam serdecznie Anna Łątka

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Opraw T
czerwiec

Najlepszy Współtwórca

Znajdź zły wpis na Mapie. Kliknij Zaproponuj zmiany. Wybierz to miejsce zostało zamknięte. Po weryfikacji jakiś czas będzię się wyświetlać z taką adnotacją, aż zniknie.

Pozdrawiam,

Jacek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Opraw T
czerwiec

Najlepszy Współtwórca

Znajdź zły wpis na Mapie. Kliknij Zaproponuj zmiany. Wybierz to miejsce zostało zamknięte. Po weryfikacji jakiś czas będzię się wyświetlać z taką adnotacją, aż zniknie.

Pozdrawiam,

Jacek