Obecnie 171 forumowiczów jest online
Obecnie 171 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kod weryfikacyjny

Nowicjusz ✭

W Szwecji adresem do korespondencji jest adres siedziby firmy, ktory przy firmie jednoosobowej jest zawsze powiazany z miejscem zameldowania. Adres mojej faktycznej dzialalnosci kosmetycznej jest pod innym adresem, ale tam nie mam skrzynki pocztowej, bo wszelaka korespondencja przychodzi na adres zameldowania. NIE ODBIORE KODU!!! Prosze mi przeslac kod weryfikacyjny na moj adres zameldowania: Bella Fabriken c/o Izabella Hawliczek, Järnvägsgatan 40, Lgh. 1101, 611 30 Nyköping, Szwecja, albo potwierdzic moj adres e-mail: izabella.hawliczek@gmail.com

Z powazaniem

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Wojciech H
październik

Kod weryfikacyjny

Magister ✭

Cześć,

Na forum pomocy nie ma pracowników Google, dlatego też nie będą wstanie na tej podstawie wysłać Ci kodu weryfikacyjnego na adres korespondencyjny.

Jeżeli chodzi o weryfikację listowną to kod zawsze wysyłany jest na adres gdzie zlokalizowana jest firma i nie ma możliwości wysłania kartki na inny adres. Wysyłka kartki z kodem jets standardową opcją weryfikacji, z której trzeba skorzystać. W zaistniałej sytuacji gdy kod nie dotrze do Ciebie w wyznaczonym terminem skontaktuj się z supportem Google Moja Firma z informacją, że kod do Ciebie nie dotarł w terminie i poproś o pomoc.

Pozdrawiam!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Wojciech H
październik

Kod weryfikacyjny

Magister ✭

Cześć,

Na forum pomocy nie ma pracowników Google, dlatego też nie będą wstanie na tej podstawie wysłać Ci kodu weryfikacyjnego na adres korespondencyjny.

Jeżeli chodzi o weryfikację listowną to kod zawsze wysyłany jest na adres gdzie zlokalizowana jest firma i nie ma możliwości wysłania kartki na inny adres. Wysyłka kartki z kodem jets standardową opcją weryfikacji, z której trzeba skorzystać. W zaistniałej sytuacji gdy kod nie dotrze do Ciebie w wyznaczonym terminem skontaktuj się z supportem Google Moja Firma z informacją, że kod do Ciebie nie dotarł w terminie i poproś o pomoc.

Pozdrawiam!