AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 278 forumowiczów jest online
Obecnie 278 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kod weryfikacyjny.

Nowicjusz ✭

Nie mogę dokończyć weryfikacji, nie działa kod weryfikacyjny. Czy mam wysłać o nowy ?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Kod weryfikacyjny.

Najlepszy Współtwórca
Może masz dwa konta bądź dodawałeś dwie wizytówki i kod weryfikacyjny nie pasuje do wizytówki.

Jeśli dodawałeś tylko jedną wizytówkę, to po zalogowaniu na dane konto gdzie masz wizytówkę, poproś o ponowne przesłanie kodu.
Dominik Myślak

Dot.: Kod weryfikacyjny.

Najlepszy Współtwórca
@Mateusz
Nie musisz prosić kolejny kod. To tylko wydłuży procedurę i wcale nie gwarantuje szczęśliwego finału.
Jeśli otrzymałeś już jeden kod i nim dysponujesz to w takim wypadku skontaktuj się z pomocą Google Moja Firma.
Zaloguj się na konto z którego wysłałeś prośbę o weryfikację i gdzie masz w panelu Google Moja Firma
Kliknij: https://support.google.com/business#topic=4539639&contact=1
Po prawej, u góry masz formularz, a w nim Weryfikacja, potem wybierz Kod weryfikacyjny nie działa i wtedy najlepiej poproś o telefon.
Jeśli zrobisz to w dzień roboczy, w godzinach pracy to dość szybko zadzwoni do Ciebie telefon z Google (numer może być z Irlandii)
Po rozmowie z konsultantem zwykle można dość szybko rozwiązać problem weryfikacji.

Pozdrawiam,
Jacek