Obecnie 185 forumowiczów jest online
Obecnie 185 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kod PIN

Nowicjusz ✭

Pod adresem firmy na Nawrot 72 nie odbieramy korespondencji siedziba jest na 91-857 Łódź ul. Astrów 27 proszę o przesłanie tam kodu

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Kod PIN

Najlepszy Współtwórca

Rafał niestety nie ma takiej możliwości. Właśność wizytówki (wizytówki z z konkretnym adresem) jest weryfikowana poprzez wysłanie na podany w wizytówce adres - innej możliwości nie ma.

Dominik Myślak

Kod PIN

Nowicjusz ✭

Czyli nie skorzystam z tej usługi? Trudno trzeba będzie jakoś żyć dalej, myślałem że google pokonuje takie problemy ale widać sprawa nie do przeskoczenia żeby zweryfikować firmę. A może maila z tym pinem mi wyślijcie ?

Kod PIN

Najlepszy Współtwórca

@Rafał L

To forum użytkowników. Pomagamy sobie jedni drugim. Kontakt z pomocą Google jest w Pomocy usługi.

Właśnie po to jest weryfikacja pocztowa by zyskać pewność, że w konkretnym miejscu prowadzisz faktyczną działalność. Inaczej to nie ma sensu. Skoro podajesz jakiś adres, to jakim problemem jest odebrać pod nim pocztę? Przecież, zgodnie z wytycznymi, takie miejsce musi funkcjonować:

https://support.google.com/business/answer/3038177?hl=pl

Pozdrawiam,

Jacek

Kod PIN

Nowicjusz ✭

To że prowadzę działalność będzie widać na zdjęciach - mogę wam zrobić zdjęcie w lokalu z klientami i numerem pin. Ludzie w kosmos latają a prostej sprawy takiej jak przekazanie pinu pod inny adres albo mailem załatwić nie można!

Kod PIN

Najlepszy Współtwórca

Rafał takie zasady ustaliło Google i my jako użytkownicy musimy się do niego stosować - przeczytaj artykuł z linku wskazanego przez Jacka. 

Jaki jest problem uprzedzić listonosza pod adresem Nawrot 72, że czekacie na taką kartkę z pinem? 

Jeśli 2 razy kartka nie dojdzie, to można skontaktować się z supportem GMF i poprosić o inną formę weryfikacji i wtedy bardzo możliwe, że Twoje zdjęcia się przydadzą do weryfikacji.

Dominik Myślak

Kod PIN

Nowicjusz ✭

Kartka 2 razy nie doszła możecie sprawdzić adres firmy Łódź, Nawrot 72 (poprzednio żona prosiła o kartkę z adresu mailowego lamorska@gmail.com) proszę o inną formę weryfikacji.

Kod PIN

Najlepszy Współtwórca

Rafał jeszcze raz przypominam co napisał Jacek - my nie pracujemy w Google. Jesteśmy takimi samymi użytkownikami jak Ty - pomagamy.

Po wejściu na support google moja firma po prawej w gónym rogu masz Rozwiąż problem. Wybierasz konkretny temat co ja już ucyzniłem https://support.google.com/business/answer/7107242?from=cuf

Poniżej artykułu masz Potrzebujesz pomocy? Napisz maila.

Jeśli masz konto AdWords, to zadzwoń do supportu AdWords i podczas wyboru możliwości, wybierz kontakt z supportem Google Moja Firma i przedstaw problem i poproś o inną formę weryfikacji.

Dominik Myślak

Kod PIN

Nowicjusz ✭

Rozumiem. Dzięki za pomoc - i pozdrawiam.