Obecnie 274 forumowiczów jest online
Obecnie 274 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kod PIN

Nowicjusz ✭

Witam.

Wciąż oczekuję na kartę z PIN-em do weryfikacji mojej firmy Gabinet psychoterapeutyczny "Atelier psychoterapii i rozwoju osobistego" w Gostyninie, ul. Jana Pawła II 2b.

Proszę o kontakt w tej sprawie, często do nas korespondencja nie dochodzi, w budynku funkcjonuje kilka podmiotów a z mojego gabinetu korzystają też inni terapeuci.

Wolałbym otrzymać PIN na adres domowy.

Artur Mirosław, tel. 601-505-655

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Artur M
kwiecień

Kod PIN

Najlepszy Współtwórca

Zacznij od rozmowy z właścicielem budynku i nakreśl mu, że będziesz czekał na taką przesyłkę. Musisz też porozmawiać z listonoszem.

2 tyg. to trochę długo, ale ostatnio były jakieś opóźnienia w dostawach. Na koncie możesz poprosić o ponowne wysłanie kartki z pinem, ale najpierw postaraj się o powiadomienie właściciela i listonosza.

Pamiętaj, że prośba o nową kartkę z pinem odwołuje pierwszą.

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Kod PIN

Najlepszy Współtwórca

Panie Arturze Niestety nie ma możliwości otrzymania pinu na inny adres niż ten wskazany w wizytówce. Najlepszym rozwiązaniem jest uprzedzić listonosza, że oczekuje Pan takiej przesyłki. Jak dawno temu dodawał Pan wizytówkę - jak dawno temu prosił Pan o pin?

Dominik Myślak

Kod PIN

Nowicjusz ✭

Myślę, że już ponad 2 tygodnie temu, niestety nie widuję listonosza, kto inny jest też właścicielem budynku, ja jedynie wynajmuję gabinet. Więc sprawa się trochę komplikuje. Może muszę jeszcze chwilę poczekać na PIN. Dziękuję za odpowiedź.

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Artur M
kwiecień

Kod PIN

Najlepszy Współtwórca

Zacznij od rozmowy z właścicielem budynku i nakreśl mu, że będziesz czekał na taką przesyłkę. Musisz też porozmawiać z listonoszem.

2 tyg. to trochę długo, ale ostatnio były jakieś opóźnienia w dostawach. Na koncie możesz poprosić o ponowne wysłanie kartki z pinem, ale najpierw postaraj się o powiadomienie właściciela i listonosza.

Pamiętaj, że prośba o nową kartkę z pinem odwołuje pierwszą.

Dominik Myślak