Obecnie 164 forumowiczów jest online
Obecnie 164 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kod PIN

Nowicjusz ✭

nie może dotrzeć do nas kartka z pinem weryfikującym firmę. Trwa to początku grudnia. Ostatnio otrzymaliśmy informacje 20 stycznia, że jest ona w drodze. Wysłaliśmy prośbę o nową weryfikacje. Jednak już potwierdzenia nie otrzymaliśmy. Jakie mamy w tej chwili możliwości?

Jesteśmy wiodącą firmą w okolicy, a nie ma nas w mapach google'a. Proszę o informację czy coś możemy więcej zrobić, aby firmę zweryfikować i uzupełnić dane firmowe.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Good D
lutego 2017

Kod PIN

Profesjonalista ✭ ✭

W tym wypadku (po 2 niedostarczonych listach) rekomenduje kontakt z zespołem Google Moja Firma (w panelu Google Moja Firma kliknąć w lewy górny róg, zakładka Pomoc i następnie przewinąć na dół strony, kontakt przez telefon, chat lub email).

Mam nadzieje że uda się rozwiązać problem, dajcie znać jak poszło :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Good D
lutego 2017

Kod PIN

Profesjonalista ✭ ✭

W tym wypadku (po 2 niedostarczonych listach) rekomenduje kontakt z zespołem Google Moja Firma (w panelu Google Moja Firma kliknąć w lewy górny róg, zakładka Pomoc i następnie przewinąć na dół strony, kontakt przez telefon, chat lub email).

Mam nadzieje że uda się rozwiązać problem, dajcie znać jak poszło :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Kod PIN

Nowicjusz ✭

Dziękuję, faktycznie - zostawiliśmy informację i google oddzwoniło. Ma się odezwać teraz do nas dział weryfikujący firmy w nietypowych przypadkach (do kilku dni). Damy znać jak dalej to będzie wyglądać.

Kod PIN

Profesjonalista ✭ ✭

Zróbcie do tego zdjęcia firmy z zewnątrz i wewnątrz i dodajcie je do profilu, dzięki temu jest szansa że ją od razu zweryfikują, inaczej mogą prosić o te zdjęcia w celu weryfikacji.

Pozdrawiam :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Kod PIN

Nowicjusz ✭

Mamy je wrzucić od razu na moją firmę, bez wcześniejszej weryfikacji czy dodać do miejsca na mapach google?

Kod PIN

Profesjonalista ✭ ✭

Przez panel GMF można dodać, obojętnie, ważne żeby były :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Kod PIN

Nowicjusz ✭

Otrzymaliśmy takie dyrektywy, aby skończyć potwierdzenie konta na GMF.

• Adres e-mail w firmowej domenie należący do oficjalnego przedstawiciela firmy (przykład: imię i nazwisko@firma.pl). Skontaktujemy się z nim, by potwierdzić Twoje powiązanie z firmą.

I

• Pisemną zgodę na udostępnienie Twojego adresu e-mail przedstawicielowi firmy, by mógł potwierdzić Twój związek z firmą. W odpowiedzi na tego e-maila użyj sformułowania: „Zgadzam się na udostępnienie mojego adresu e-mail podanemu przeze mnie przedstawicielowi firmy”.

Wysłaliśmy mail z odpowiedzią, aby potwierdzili naszego maila, na naszej domenie (...@gooddog.eu). Pytanie teraz o tą pisemną zgodę - nie za bardzo rozumiemy, mail który podaliśmy jest do właścicielki firmy - chyba w tym przypadku nie musi sama pisemnie potwierdzać że jej mail, z jej nazwiskiem, na jej domenie - jest jej własnością?

Kod PIN

Profesjonalista ✭ ✭

Jeśli to właściciel a nie agencja lub pracownik to myśle że nie.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz