Obecnie 228 forumowiczów jest online
Obecnie 228 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kartka z kodem weryfikacyjnym nie przyszła

Nowicjusz ✭

Witam,

Już ponad miesiąc czekam na kartkę z kodem weryfikacyjnym. Za pierwszym razem czekałem dokładnie 15 dni, a gdy kartki nie znalazłem w skrzynce pocztowej, wysłałem prośbę o wysłanie kolejnej. Dzisiaj kolejne 15 dni, jednak skoro nie ma jej do dzisiaj, to szczerze wątpię, czy w ogóle przyjdzie. Najdziwniejsze jest to, że dwa miesiące wcześniej rejestrowałem inną firmę w innej miejscowości i kartka przyszła w tydzień. Teraz chcę zarejestrować firmę w samym centrum Warszawy, a kartki ani widu ani słychu. Bardzo proszę o informację, co powinienem w tym przypadku zrobić. Czy możliwa jest weryfikacja telefoniczna? Jeśli trzeba, mogę podjechać do siedziby Google na Emilii Plater z odpowiednimi dokumentami potwierdzającymi, że jestem właścicielem firmy.

Bardzo zależy mi na czasie, ponieważ charakter mojej działalności sprawia, że powinienem już być widoczny dla moich potencjalnych klientów.

Pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 2verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
października 2016

Dot.: Kartka z kodem weryfikacyjnym nie przyszła

Najlepszy Współtwórca

@Notre
Na Emilii Plater się nie wybieraj - nie ma tam nikogo, kto mógłby Ci pomóc. Pomoc jest tylko na forum lub bezpośrednio kanałami dostępnymi z Centrum Pomocy. 
Jeśli wejdziesz na stronę pomocy: https://support.google.com/business#topic=4539639, będąc zalogowanym na konto Google na którym prowadzisz weryfikację i klikniesz NADAL POTRZEBUJESZ POMOCY?, a potem wybierzesz: Weryfikacja -> Prośba o pocztówkę wysłana ponad 14 dni temu, llikniesz -> Dowiedz się jak... to przejdziesz do artykułu pomocy
na dole którego jest boks: Potrzebujesz pomocy? i kliknij wtedy na Wyślij e-maila. Tam przejdziesz do formularza kontaktu, w którym w godzinach 8-17, w dni robocze jest nawet do wyboru telefon. Wypełnij formularz, opisz problem, napisz, że 2 razy już prosiłeś o kod i nic, a jak w tych godzinach poprosisz o telefon to możesz w ciągu kilkunastu sekund rozmawiać już z konsultantem Google, który dalej Ci powie co robić.

Pozdrawiam,

Jacek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Najlepszy Współtwórca

Nowicjusz ✭
Takie rozwiązanie już jest niewykonalne. Obecnie już krok trzeci (trzeci zrzut ekranu) jest inny, a po kliknięciu odpowiedniej opcji jest jedynie przekierowanie do ponownego wysłania pocztówki.

Najlepszy Współtwórca
Faktycznie nie ma już tej opcji. Jacek co w takiej sytuacji?

Sugeruje poczekać jeszcze parę dni.
Dominik Myślak
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
października 2016

Najlepszy Współtwórca

@Notre
Na Emilii Plater się nie wybieraj - nie ma tam nikogo, kto mógłby Ci pomóc. Pomoc jest tylko na forum lub bezpośrednio kanałami dostępnymi z Centrum Pomocy. 
Jeśli wejdziesz na stronę pomocy: https://support.google.com/business#topic=4539639, będąc zalogowanym na konto Google na którym prowadzisz weryfikację i klikniesz NADAL POTRZEBUJESZ POMOCY?, a potem wybierzesz: Weryfikacja -> Prośba o pocztówkę wysłana ponad 14 dni temu, llikniesz -> Dowiedz się jak... to przejdziesz do artykułu pomocy
na dole którego jest boks: Potrzebujesz pomocy? i kliknij wtedy na Wyślij e-maila. Tam przejdziesz do formularza kontaktu, w którym w godzinach 8-17, w dni robocze jest nawet do wyboru telefon. Wypełnij formularz, opisz problem, napisz, że 2 razy już prosiłeś o kod i nic, a jak w tych godzinach poprosisz o telefon to możesz w ciągu kilkunastu sekund rozmawiać już z konsultantem Google, który dalej Ci powie co robić.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Zrobiłem dokładnie, jak mówisz. Dam znać, co z tego wyniknie.

Pozdrawiam

Nowicjusz ✭

Witam

Mam ten sam problem, ponieważ od miesiąca nie otrzymuję kartki pocztowej po ponownym kliknięciu Poproś o nowy kod.

Na dodatek wyświetla mi się informacja - Twoja strona została zablokowana, bo zidentyfikowano ją jako możliwy spam. Aby odblokować stronę, zweryfikuj ją. Bardzo proszę o jakąś wskazówkę co zrobić w takim przypadku.

Pozdrawiam Tomasz S.

Najlepszy Współtwórca

@Tomasz S

Ogromna prośba - zacznij nowy wątek z Twoim problemem. Przepisz to, co tu napisałeś.

Tutaj rozwiązujemy problem Notre E. Potem dyskusja i rozwiązania będą się mieszać ze sobą.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Źle Ci się coś oznaczyło Jacek ;-)

Ale co najśmieszniejsze - też miałem taki problem. Niestety jedyna opcja która mi pozostała to usunąć wizytówkę i stworzyć nową - tak przynajmniej pisało w supporcie.