Obecnie 353 forumowiczów jest online
Obecnie 353 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kartka nie doszła

Nowicjusz ✭

Szanowni Państwo,

Około 3 tygodnie temu zgłosiłem firmę "Nice Ice Lody Rzemieślnicze" do serwisu Google.

Zgodnie z Państwa instrukcjami czekamy na kartkę pocztową z kodem aktywującym. Niestety do dnia dzisiejszego na adres firmy nie dotarła w/w kartka.

Czy możecie Państwo zaproponować rozwiązanie, które umożliwiłoby dodanie firmy do miejsc Google?

Pozdrawiam

Mikołaj Czausow 

m.czausow@gmail.com

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Kartka nie doszła

Najlepszy Współtwórca

@Mikołaj C

Odczekaj jeszcze parę dni. Poczta Polska ostatnio niezbyt sobie radzi z przesyłkami zagranicznymi. Jeśli do tygodnia list nie dojdzie to upewnij się, że masz poprawny adres, ewentualnie popraw go i zamów nowy kod. To zamówienie anuluje kod poprzedni. Jeśli i ten drugi list nie dojdzie - kontaktuj się z Pomocą (boczne menu, kliknij Pomoc, potem pod Kontakt). Zanim to zrobisz musisz dwa razy zamówić i poczekać na kod.

Pozdrawiam,

Jacek

Kartka nie doszła

Nowicjusz ✭

Jacku,

Dziękuję za odpowiedź. Adres sprawdziłem, na pewno jest poprawny. Ponieważ czekam na kartkę od 11 kwietnia postanowiłem od razu zamawiać kolejną. Swoją drogą rozwiązanie z kartkami pocztowymi wydaje mi się trochę niczym z poprzedniej epoki.

Pozdrawiam

M.Cz.

Kartka nie doszła

Nowicjusz ✭ ✭

Ja już kilka razy prosiłem o przesłanie kodu. Nawet telefonicznie. Mijają miesiące! i nic.

Kartka nie doszła

Najlepszy Współtwórca

@Grzegorz R

Jak masz możliwość weryfikacji PINem telefonicznie to upewnij się, że nie masz po drodze centrali, albo przekierowania na skrzynkę. Automat oddzwania w ciągu kilku minut, a czasem sekund na telefon, który wskazuje Google.

Pozdrawiam,

Jacek

Dot.: Kartka nie doszła

Nowicjusz ✭

Jacku,

A w jaki sposób można zmienić metodę weryfikacji z kartki na telefon lub ewentualnie  inne rozwiązanie? Nie wiem od czego zależy możliwość wyboru metidy weryfikacji.

pozdrawiam 

Kartka nie doszła

Nowicjusz ✭ ✭

Nie mam. Mogę tylko poprosić o pocztówkę z kodem. 

Kartka nie doszła

Najlepszy Współtwórca

@Mikołaj C

Od Google. Dostajesz tylko takie metody weryfikacji jakie są według Google wiarygodne dla danego wpisu. Nie masz na to wpływu.

@Grzegorz R

Jeśli 2 razy zamówiłeś kod i po kilku tygodniach za każdym razem on nie doszedł - skontaktuj się z pomocą - jak wcześniej opisałem.

Pozdrawiam,

Jacek