Obecnie 236 forumowiczów jest online
Obecnie 236 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kartka do weryfikacji

Nowicjusz ✭

Witam,

mam problem polegający na tym że weryfikacja siedziby firmy polega na wysyłaniu kartki pocztowej a ja wynajmuję część lokalu gospodarczego na garażowanie motocykli gdzie mieści się moja firma wypożyczalnia motocykli. Pod wskazanym adresem nie ma możliwości odebrania poczty prze ze mnie ponieważ tam nie przebywam na stałe i jest to tylko garaż ale zarazem siedziba wypożyczalni. Jestem za to pod telefonem dla klienta i w każdej chwili mogę tam podjechać spotkać się z klientem. Siedziba (gdzie jest zarejestrowana działalność gospodarcza) mieści się w zupełnie innym miejscu a mi zależy na wypromowaniu miejsca gdzie wynajmuje część lokalu na garażowanie motocykli bo tam spotykam się z klientami. Proszę o pomoc, dziękuje,

Grzegorz

Kartka do weryfikacji

Magister ✭

Witam,

Obawiam się, że tego typu firma nie kwalifikuje się do wyświetlania na Mapach Google. Wysyłka kartki z kodem jest właśnie po to by potwierdzić, że firma znajduje się w danej lokalizacji i tak samo jak listonosz jest wstanie przyjść do niej i wręczyć pracownikowi/właścicielowi firmy kopertę z kodem tak samo ma być w przypadku klienta, który odwiedza firmę "z ulicy". Jeżeli zweryfikujesz taką firmę, pojawi się na Mapach Google znacznik z podanym adresem itd. co oznacza, że klienci będą przyjeżdżać pod jej adres, żeby skorzystać z usług (i nie domyślą się, że trzeba najpierw zadzwonić, żeby się umówić, zresztą Google Moja Firma nie ma też takiej opcji, żeby zaznaczyć, że najpierw trzeba zadzwonić, zanim się przyjedzie) i to spowoduje wprowadzenie ich w błąd, co również może odbić się na wizerunku firmy. Najlepiej utworzyć wpis gdzie firma rzeczywiście ma swoją stałą siedzibę z widocznym oznaczeniem jakim jest jej szyld i gdzie klient może przyjść
w czasie jej godzin otwarcia bez uprzedniego dzwonienia. 

Pozdrawiam.