Obecnie 263 forumowiczów jest online
Obecnie 263 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

KOD weryfikacyjny

Nowicjusz ✭

Witam

Proszę o przesłanie kod-u weryfikacyjnego na mego e-maila . Dziękuje i pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Janusz W
luty

KOD weryfikacyjny

Najlepszy Współtwórca

Witam Panie Januszu,

Nie mamy takiej mocy sprawczej, ponieważ pomagamy jako Użytkownicy forum, a nie pracownicy Google.

Druga sprawa, to nie ma takiej możliwości. Taki kod PIN przychodzi na adres Pana siedziby podany w wizytówce. Jeśli nie dotarł, to może Pan zalogować się do Google Moja Firma i poprosić o nowy PIN - ale jeśli od pierwszej prośby minęły dopiero 2 tygodnie, to proszę jeszcze poczekać. Proszę pamiętać, że nowa prośba o PIN anuluje poprzedni PIN.

Jeśli problem trwa już bardzo długo, to proszę zadzwonić do Suportu Google 800 702 380, ale należy posiadać konto AdWords i podać podczas łączenia 10 cyfrowy numer ID konta AdWords.

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Janusz W
luty

KOD weryfikacyjny

Najlepszy Współtwórca

Witam Panie Januszu,

Nie mamy takiej mocy sprawczej, ponieważ pomagamy jako Użytkownicy forum, a nie pracownicy Google.

Druga sprawa, to nie ma takiej możliwości. Taki kod PIN przychodzi na adres Pana siedziby podany w wizytówce. Jeśli nie dotarł, to może Pan zalogować się do Google Moja Firma i poprosić o nowy PIN - ale jeśli od pierwszej prośby minęły dopiero 2 tygodnie, to proszę jeszcze poczekać. Proszę pamiętać, że nowa prośba o PIN anuluje poprzedni PIN.

Jeśli problem trwa już bardzo długo, to proszę zadzwonić do Suportu Google 800 702 380, ale należy posiadać konto AdWords i podać podczas łączenia 10 cyfrowy numer ID konta AdWords.

Dominik Myślak