AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 234 forumowiczów jest online
Obecnie 234 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Jak przyspieszyc otzrymanie kodu weryfiakcyjnego?

Nowicjusz ✭

Czy można zmienić sposób wersyfikacji miejsca, podczas gdy pracownik już wysłała prośbę o przesłanie kodu weryfikacyjnego kartą pocztową? Pracownik nie zwrócił uwagi, z e to trwa 15 dni. Ja potrzebuję mieć oznaczona firmę na mapie od już. Czy jest sposób jak to zrobić?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Najlepszy Współtwórca

@Małgorzata P

Jeśli możliwa była weryfikacja tylko przez zwykłą pocztę to przykro mi - musisz zaczekać na kod.

Pozdrawiam,

Jacek

Profesjonalista ✭ ✭

Jeżeli tylko przez pocztę jest opcja to nie da się, jak przez tel czy GSC Tożto minutę trwa :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

utworzyłam moją firme w Google, przyszedł do mnie kod weryfikacyjny wpiasał kod i moja firma miała wizytówkew googlach. 

po kilku dniach wizytówka zniknęła!!! nie ma jej a ja znowu muszde podac nazwe firmy i znowu mam potwierdzic i google znowu chce mi przysłam kod weryfikujący na adres firmy!!!!! znowu 2 tygodnie nie bede miała wizytówki!!!!! o co chodzi????

Najlepszy Współtwórca

Witam Moniko,

Podaj proszę nieco więcej informacji. Chociażby taką skąd zniknęła Twoja wizytówka? Nie widzisz jej na mapie, czy po zalogowaniu się do panelu Google Moja Firma?

Jeśli po zalogowaniu się do Google Moja Firma, to sprawdź czy na pewno logujesz się odpowiednim emailem.

Jeśli nie widzisz wizytówki na Mapach, czy wynikach Google, to powodów braku Twojej wizytówki może być więcej - np. niepoprawnie uzupełniona wizytówka.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

nie ma mojej wizytówka bo zniknęła 

w miejscu mojej firmy była inna firma zgłosiłam ja do zamknięcia na stałe a swoją zgłosiłam jako nastepną po niej

w panelu Google Moja Firma nie istnieje musze załozyc ja ponownie i znowu weryfikować kodem który ponownie ma do mnie dojść!!!

napewno mail z którego to robiłam jest prawidłowy

firma Manilla Clinic

salon kosmetyczny

al. Komisji Edukacji Narodowe 15 lok 8U

warszawa