Obecnie 210 forumowiczów jest online
Obecnie 210 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Hoogwegt Poland

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

próbuję zaktualizować adres mojej firmy w Google. Niestety ktoś (nie jest mi znane kto) wpisał adres :  Ogrodowa 59, Józefów

Hoogwegt Poland nigdy nie miał siedziby w Józefowie. Jeśli Państwo sprawdzą w KRS to dane , które próbuję w prowadzić są zgodne http://www.krs-online.com.pl/hoogwegt-poland-sp-z-o-o-krs-51233.html

Sprowadza się to do tego, iż nie mogę otrzymać od Państwa PINu , gdyż nie odbiorę przesyłki na ulicy ogrodowej w Józefowie.

Będę wdzięczna za komentarz. 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Hoogwegt Poland

Profesjonalista ✭ ✭

Albo stare miejsce oznaczyć jako zamkniete (z wadliwym adresem) albo zaproponuj zmianę na nowy adres i wtedy zweryfikuj wizytówkę.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Hoogwegt Poland

Nowicjusz ✭

już to zrobiłam, ale żeby nowy adres był w pełni zaakceptowany muszę otrzymać kod PIN, który Google chce wysłać na adres w Józefowie. Kółko się zamyka 

Hoogwegt Poland

Profesjonalista ✭ ✭

No właśnie nie, jak poprosisz o kod i adres zostanie zmieniony w miedzy czasie to kod bedzie nieaktywny. Dlatego chyba lepiej utworzyć nową wizytówkę a starą oznaczyć jako zamknięta na stale.

tzn może nie lepiej co szybciej.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Hoogwegt Poland

Nowicjusz ✭

OK. Spróbuję pokombinować w ten deseń zatem. Bardzo dziekuję !

Hoogwegt Poland

Profesjonalista ✭ ✭

Nie ma problemu, daj znać czy wszystko Ok, jak coś to pisz :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Hoogwegt Poland

Najlepszy Współtwórca

Jak weryfikujesz się jako właściciel do istniejącego wpisu to założenie jest taki, że akceptujesz jego podstawowe dane. Pewnie kliknęłaś, że tak, ten wpis "jest mój" i taki potem jest efekt.

Wyjścia są dwa - albo nie weryfikować się jako właściciel, tylko poprawić wpis na mapach (położenie, adres itd...) i dopiero jak te zmiany będą aktualne,opublikowane to przejąć własność wpisu (jak już zaczęłaś ten proces, to możesz wpis z konta usunąć).

Albo - nie przyznawać się do istniejącego wpisu, tylko założyć nowy, nie wybierając, że tak, to moja firma,

a istniejący wpis ze złymi danymi zgłosić do zamknięcia jak opisał Rafał.

Pozdrawiam,

Jacek

Hoogwegt Poland

Profesjonalista ✭ ✭

Ale chwila, nawet jak kliknęła że to jej wpis, to nawet bez weryfikacji w opcjach pamietam że mogłem usunąć "pozbyć się" tego wpisu.

Więc to czego nie zweryfikujesz, po prostu usunąć z konta i zgłoś jako zamkniete.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Hoogwegt Poland

Profesjonalista ✭ ✭

Ale chwila, nawet jak kliknęła że to jej wpis, to nawet bez weryfikacji w opcjach pamietam że mogłem usunąć "pozbyć się" tego wpisu.

Więc to czego nie zweryfikujesz, po prostu usunąć z konta i zgłoś jako zamkniete.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz