AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 345 forumowiczów jest online
Obecnie 345 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Google moja firma

[ Edytowane ]
Nie dotyczy

Witam. Niestety mam problem z weryfikacją firmy  w państwa portalu. Na początku list z hasłem w przeciągu 3 tygodni nie dotarł do siedziby firmy, następnie po napisaniu maila firma podjeła kontakt telefoniczny z placówką jednakże nie na numer który został podany do kontaktu, a na stary numer który nie jest obecnie numerem kontaktowym, nie biorąc pod uwage zmian które zaszły na koncie, informując mnie potem mailowo iż nie byli w stanie się ze mną skontaktować, a na końcu gdy wreszcie niemalże po 4 tygodniach list z hasłem dotarł nie mam możliwości wprowadzenia kodu gdyż na stronie widnieje informacja iż mogę jedynie poprosić ponownie o wysłanie kolejnego listu. Ze względu na to iż prowadzimy działalność edukacyjna i terminy roku szkolnego są dla nas dość istotne chcieliśmy być widoczni w Państwa wyszukiwarce najpóźniej od września. Prosimy o kontakt i propozycję rozwiązania tego problemu w miarę jak najszybciej.

Pozdrawiam

Mateusz

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Google moja firma

Najlepszy Współtwórca
Mateusz najszybciej byłoby, gdybyś spróbował się skontaktować z supportem.

Zerknij na instrukcje z tego wątku https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Weryfikacja-Firmy/Kartka-pocztowa-z-kodem-weryfikacyjnym/m...
Dominik Myślak

Dot.: Google moja firma

Najlepszy Współtwórca
Jak otrzymałeś już PIN i nie możesz go wprowadzić - skontaktuj się z pomocą. Poproś o telefon na numer, który odbierasz i na pewno szybko wszystko wyjaśnisz.

Pozdrawiam,
Jacek