Obecnie 224 forumowiczów jest online
Obecnie 224 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Firma otwarta jedynie w weekend - problem z odbiorem kodu

Nowicjusz ✭

Mam problem z odbiorem kodu weryfikacyjnego ponieważ pojawiam się w firmie póki co jedynie w piątki i soboty ze względu na specyfikę pracy.  Jak rozwiązać tę sytuację? Czy istnieje możliwość odbioru kodu w inny sposób lub wystosowanie takiej prośby do odpowiednich osób?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Magister ✭

Cześć,

Wysyłka kartki z kodem weryfikacyjnym jest standardową opcją. Z działem wsparcia możesz skontaktować się w sytuacji gdy kod weryfikacyjny nie dotrze w wyznaczonym terminie, taka informacja widnieje również w Centrum Pomocy. 

Tutaj cytuję:

- "Kartka pocztowa powinna dotrzeć w ciągu 14 dni. Jeśli nie otrzymasz jej w tym czasie, skontaktuj się z nami."

Pozdrawiam!

Nowicjusz ✭

Niestety nie rozwiązuje to mojego problemu. Tych informacji się doszukałam sama, myślałam, że może w takich przypadkach jak mój istnieje jakieś inne rozwiązanie.
Dziękuję za odpowiedź.

Highlighted

Magister ✭

Inne metody weryfikacji jak telefon/e-mail itp. są opcjonalne i pojawiają się tylko dla wybranych firm. Jeżeli podczas występowania z prośbą o weryfikację nie pojawiła się, żadna inna metoda to musisz skorzystać z opcji wysyłki kartki z kodem. Rozumiem, że w Twoim wypadku to rozwiązanie może nie być zbyt odpowiednie no ale takie są możliwości.

Pozdrawiam 

Najlepszy Współtwórca

Dogadaj się z listonoszem.

Pozdrawiam,

Jacek