Obecnie 282 forumowiczów jest online
Obecnie 282 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Firma google nie wyświetla się po weryfikacji

Nowicjusz ✭

Witam, 

Po zweryfikowaniu mojej firmy kodem z kartki pocztowej. Wizytówka pokazała się po wpisywaniu frazy w google. kolejnego dnia już się nie wyświetla na żadnym komputerze w google, mimo że mało jest firm o takiej nazwie a w mieście tylko jedna,mimo to nie wyświetla się nic, natomiast w samych mapach można ją odnaleźć. I kolejne pytanie, aby widniała wizytówka na urządzeniach mobilnych w google trzeba jeszcze inaczej zweryfikować firmę? Dream Home Nieruchomości Olsztyn

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Wizytówka nie wyświetla się w google mimo weryfikacji pozytywnej

Nowicjusz ✭

Witam, 

kilka dni temu zweryfikowałam firmę, dzięki kartce pocztowej. Uzupełniłam profil , godziny pracy, adres www, etc. Dodałam zdjęcia. Wizytówka pojawiła się w google , na kilku komputerach wpisywałam frazę i wszędzie się pojawiała. kolejnego dnia zniknęła z wyszukiwarki, teraz po wpisaniu adresu w samych mapach można ja odnaleźć a mi zależy na wizytówce, w moim mieście to jedyna taka nazwa wiec nie powinno być problemow z wyświetleniem, mimo ze dnia poprzedniego była tam. Nie wiem co się stało, proszę o pomoc jakiś ekspertów. nazwa to : Dream Home Nieruchomości, Olsztyn (kilka razy zmieniałam zdjęcie logo,  może to spowolniło , lub zablokowało wizytówkę, czy ktoś mógłby to sprawdzić?)

Pozdrawiam, Patrycja

Najlepszy Współtwórca

@Dream Home N

Jeśli wprowadzałeś w ciągu kilku ostatnich dni mnóstwo zmian to tak - to wszystko wpływa na widoczność i wyświetlanie. Proponuję odczekaj około 2 tygodnie, w tym czasie nie zmieniaj już nic i wtedy sprawdź jak to wygląda i odezwij się na forum jeśli by były nadal problemy. Zweryfikowana wizytówka pojawia się w wyszukiwaniu Google jako tzw. Graf Wiedzy/Panel Wiedzy oraz na Mapach - i w aplikacji na telefony i w komputerze. Nic nie trzeba z tym robić.

Scaliłem oba Twoje posty w jeden wątek.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Dziękuję Jacku, 

Zobaczę jak sytuacja będzie wyglądała po 2 tygodniach

Pozdrawiam 

Nowicjusz ✭

Witam , Moja firma nadal nie widnieje w google jako wizytówka, 

i gdy wpisuje w mapy nieruchomości Olsztyn również nie widać siedziby ani informacji o firmie. Natomiast jeśli wpisze w mapy google nazwę i miejscowość o dziwo wyświetlają się w pełni wszystkie dane. Tylko klienci szukają nie po pełnych nazwach. I zależy mi aby znaleźli wizytówkę firmy w celu dodania opinii co na ten moment jest niemożliwe. bardzo proszę o pomoc minęło już ponad dwa tygodnie i nadal nic nie widać. Wszystkie dane są uzupełnione. 

Dream Home Nieruchomości Olsztyn

Pozdrawiam, Patrycja 

Dot.: Firma google nie wyświetla się po weryfikacji

Najlepszy Współtwórca

To znaczy, że wszystko jest w porządku​. Branża jest konkurencyjna. Czeka Cię teraz dużo pracy. Jest tutaj na forum sporo wątków gdzie piszemy o tym jak pracować nad pozycją w wyszukiwaniu. Poszukaj ich.

Pozdrawiam,

Jacek