Obecnie 67 forumowiczów jest online
Obecnie 67 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Duplikat wizytówki firmy

Nowicjusz ✭

Czekam już ponad miesiąc na usunięcie duplikatu wizytówki swojej firmy. Duplikat wizytówki do usunięcia to:

KANTOR, LOMBARD, ZŁOTO
ul. Woronicza 3 Łódź 91-030
Jest to wizytówka, którą prawdopodobnie założył jakiś użytkownik dodając jedną opinię. Czy jest jakaś możliwość przyspieszenia usunięcia tego duplikatu? Zgłaszałam z dwóch różnych kont, że jest to duplikat istniejącego już miejsca, ale niestety wizytówka nie znika. Z góry dziękuję za pomoc w rozwiązaniu problemu.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Duplikat wizytówki firmy

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

A Ty zarządzasz/jesteś zweryfikowanym właścicielem tej drugiej wizytówki?

Pozdrawiam,

Jacek

Duplikat wizytówki firmy

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Duplikat wizytówki firmy

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Tak, zarządzam już tą wizytówką bo ją zweryfikowałam. Próbowałam też opcji usuń wizytówkę w zakładce informacje, ale to tylko odczepiło wizytówkę od mojego konta konta. Nie próbowałam opcji zamknięte na stałe, może to jest rozwiązanie? Ale pytanie czy to tylko nie sprawi, ze w google wizytówka nadal będzie widoczna z adnotacją że firma zamknięta i to będzie mylić klientów?

Znalazłam taki post na ten temat w google

https://support.google.com/business/answer/4669139?hl=pl

próbowałam opcji "Zgłaszanie zduplikowanych lokalizacji w Mapach Google" (dwukrotnie).

A niestety przy opcji "Usuwanie zduplikowanych lokalizacji z konta" inie mogę znaleźć zakładki "podsumowanie konta" w nowej wersji a jak przełaczyłam na starą wersję to w linijce Zduplikowane lokalizacje mam 0 więc też nic tu nie mogę zrobić.

Pozdrawiam

Magda

Duplikat wizytówki firmy

Najlepszy Współtwórca