Obecnie 81 forumowiczów jest online
Obecnie 81 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Dostęp do wizytóki

Nowicjusz ✭

Witam,

Jestem właścicielem firmy, która działa od wielu lat. Mieliśmy jednak namieszane w systemie google z lokalizacjami i danymi w nich, a także z duplikatami i oznaczyliśmy firmę jako zamkniętą oraz odpięliśmy wizytówkę od wszystkich możliwych kont i połączeń.

Wizytówka nie została jednak zamknięta, ale nie jestem już jej właścicielem i nie mogę się nim stać, gdyż potwierdzając w wyszukiwarce, że jestem właścicielem firmy, google podczas weryfikacji prosi o poprawienie danych, strona przechodzi do edycji, jednak nigdzie nie ma informacji co jest do poprawienia, nie da się niczego potwierdzić, ani zweryfikować wizytówki.

Proszę o pomoc, a najlepiej kontakt telefoniczny z google.

Z poważaniem

Bartłomiej Kędzierski

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dostęp do wizytóki

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

To jest forum użytkowników. Nie ma tu pracowników Google.

Co to znaczy "Wizytówka nie została jednak zamknięta,"

Wyświetla się wciąż na Mapach Google bez adnotacji "to miejsce zostało zamknięte"?

Jeśli tak - to znajdź tą wizytówkę na Mapach, kliknij Zaproponuj zmianę i wybierz opcję, że to miejsce jest zamknięte. Po potwierdzeniu tego faktu miejsce zostanie zamknięte.

Pozdrawiam,

Jacek

Dostęp do wizytóki

Nowicjusz ✭

aha, no to fajnie gdyby ktoś podpowiedział jak "poprosić" Google o kontakt telefoniczny Emotikon: Szczęśliwy

Wizytówka nie została zamknięta, ponieważ firma nie jest zamknięta a jedynie był duplikat i nie dało się z nim nic zrobić.

Nie została zamknięta pewnie dlatego że tak jak opisują to google, jeśli użytkownicy zabronią zamknąć wizytówki tej firmy to nie będzie mogła być zamknięta, czyli jak ktoś wyszukuje w google Twoją firmę tzn. że nie można jej zamknąć bo jest zainteresowanie..

Dostęp do wizytóki

Najlepszy Współtwórca