AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 158 forumowiczów jest online
Obecnie 158 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Dodanie firmy - inny adres niż w CEIDG

Nowicjusz ✭

Dzień dobry. Chciałbym dodać swoją firmę do Google Maps, natomiast według CEIDG adres mojej firmy to moje miejsce zamieszkania w bloku, więc miejsce spotkań z klientami (zajmuje sie sprzedażą aut i części samochodowych) to garaż oddalony zaledwie o ok 200m mieszkania. Tam są warunki do obejrzenia auta czy części - to oczywiste że samochodem ma 1piętro w bloku nie wjeżdżam Emotikon: Szczęśliwy

Problem w tym ze gdy wskarze podczas rejestracji firmy miejsce wysyłki PINu do dodana mnie do mapy to w garażu nikt tej poczty nie odbierze. Jak to zrobić by klienci widzieli "dymek" na Waszej mapie tam gdzie zawsze robie prezentacje sprzedaży moich produktów czyli przy garażu ulokowanym dokladnie wzdłuż ulicy mojego osiedla a nie w miejsu zarejestrestriwania firmy i tym samym miejsca zamieszkania. Pozdrawiam. Tomasz L.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dodanie firmy - inny adres niż w CEIDG

Najlepszy Współtwórca

@To L

Do map możesz dodać tylko miejsce gdzie mogą zastać Cię w określonych godzinach klienci. CEiIDG Google nie interesuje. Dodaj adres garażu np. ulica i garaż numer i dogadaj się z listonoszem.

Pozdrawiam,

Jacek