Obecnie 115 forumowiczów jest online
Obecnie 115 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Dobrze na mapie zły kod pocztowy

Nowicjusz ✭

Witam

Jak w temacie, szpileczka jest dobrze przypięta na mapie ale google źle przypisało kod pocztowy miejscowości, uzupełniłem wszystkie dane ale nie mogę przesłać kody weryfikacyjnego bo adres pocztowy jest zły....czy muszę usuwać całkowicie konto??

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Witaj @Paweł S

Konta Google nie musisz usuwać, ale możesz usunąć wpis/wizytówkę z konta.

Wstrzymaj się jednak z tym.

Jeśli dodajesz firmę "od zera to przecież możesz podać samemu adres.

Jeśli firma jest już na mapach, a Ty weryfikujesz się jako jej właściciel to znacz, że w tej chwili ma zły kod pocztowy. Wejdź na mapę i popraw ten kod najpierw albo podaj nazwę firmy i zły i dobry adres to Ci to poprawię.

Jak poprawiona nazwa będzie zatwierdzona na mapach to dopiero wtedy się weryfikuj.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Hej, dzięki za odpowiedź, firma już była więc zalogowałem się jako właściciel i zmieniłem dane, ale nie zmieniły się one w adresie do weryfikacji, jeśli możesz zmienić mi sam kod pocztowy było by super poprawny to 63-600

https://www.google.pl/search?q=zzo+olszowa&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=M7lKWKvGD...

Najlepszy Współtwórca

No to logiczne chyba. Jeśli weryfikujesz się jako właściciel to znaczy, że to są Twoje poprawne dane. Jeśli są niepoprawne to trzeba je najpierw poprawić. Czyli - usuń wpis z panelu GMF. Wejdź na mapę. Zaproponuj zmianę. Odczekaj aż będzie się wyśwetlać prawidłowy adres (czasem kilka dni) i dopiero wtedy zweryfikuj się jako właściciel.

Pozdrawiam,

Jacek