Obecnie 265 forumowiczów jest online
Obecnie 265 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Czy da się sprawdzić z jakiego adresu email zostało założone konto?

Nowicjusz ✭

Mam pytanie czy da się sprawdzić z jakiego adresu email została stworzona wizytówka w gogle+?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Jeśli firma jest zweryfikowana na mapach to jeśli spróbujesz przejąć własność zgodnie z procedurą

Ktoś inny zweryfikował moją firmę wtedy na adres, który jest właścicielem wpisu zostanie wysłany e-mail.

To jedyna droga kontaktu z takim "emailem".

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

A jesli to ja jestem tworca tylko nie mam dostepu do tej skrzynki i wiem ze nikt nie odbierodbiera wiadomosci? 

Nie moge sie tam zalogowac bo nie pamietam hasla a odzyskiwanie hasla jest niemozliwe bo blednie wpisalam numer telefonu. 

Najlepszy Współtwórca

No to przejmij wpis zgodnie z procedurą.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Nie potrafię przejść przez tą procedurę - jest dla mnie niejasna. Nie wiem gdzie szukać informacji o weryfikacji wizytówki a tym bardziej o przejęciu własności. Mogę prosić o podpowiedz?

Nowicjusz ✭

Panie Jacku, pomoże Pan?

Najlepszy Współtwórca
  1. Otwórz Google Moja Firma
  2. Zaloguj się na konto Google, którego używasz do zarządzania informacjami o swojej firmie. 
  3. Poszukaj swojej firmy według nazwy i adresu.
  4. Wpisz nazwę lub adres swojej firmy i wybierz ją z menu.
  5. Kiedy wybierzesz swoją firmę, zobaczysz komunikat, że ktoś inny już ją zweryfikował. Kliknij Poproś o przeniesienie własności.
  6. Wypełnij formularz. Możesz dołączyć do niego wiadomość do obecnego właściciela wizytówki z prośbą o bezpośrednie przekazywanie Ci wszelkich pytań. Uwzględnij następujące informacje:
    • kim jesteś;
    • jaki jest Twój związek z firmą;
    • dlaczego chcesz zarządzać wizytówką;
    • gdzie właściciel może uzyskać więcej informacji;
    • czego oczekujesz od właściciela wizytówki;
    • jak można się z Tobą skontaktować. 
  7. Obecny właściciel wizytówki otrzyma e-maila z prośbą o skontaktowanie się z Tobą, a Ty otrzymasz potwierdzenie. Aktualny właściciel ma siedem dni na udzielenie Ci odpowiedzi. Jeśli nie otrzymasz jej w tym czasie, skontaktuj się z zespołem pomocy – odpowiedz na e-maila z potwierdzeniem. 

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Stanelam na punkcie 3. B ja widze od razu mape ale zeby dodac nowa firme a nie zeby wyszukac juz wpisana

Najlepszy Współtwórca

@Ania R

Kliknij dodaj lokalizację.

Zacznij od pola nazwa, jak zaczniesz wpisywać DOKŁADNIE taką nazwę swojej firmy jaka jest na mapach to się pojawi w pewnym momencie do wyboru. Kliknij ten wybór.

Pozdrawiam,

Jacek