Obecnie 225 forumowiczów jest online
Obecnie 225 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak odpowiedniej lokalizacji

Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

Chciałem dodać pawiliony na bulwarach wiślanych na google maps, ponieważ moja firma zajmuje się tymi wszystkimi knjapami. I na samym początku pojawił się problem, ponieważ nie ma takiego adresu jak bulwar im. Generała Pattona pawilion 1/2/3/... Wszystkie pozostałe knajpy nad wisłą wpisują adres Wybrzeże Kościuszkowskie 22, natomiast ja nie będę w stanie zweryfikować tego adresu, ponieważ fizycznie, pawilony mieszczą się w innym miejscu. Co ma zrobić w sytuacji gdy na mapach nie adresu fizycznego?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Każdy właściciel biznesu powinien dodać się osobno. Nie jako pawilon 1/2/3 itd tylko jako konkretna firma. Poczytaj wytyczne: https://support.google.com/business/answer/3038177?hl=pl Nie musisz podawać adresu istniejącego z map Google. Możesz podać własny. Byle listonosz go znał i dostarczył listy weryfikacyjne.

Pozdrawiam,

Jacek

Student ✭ ✭ ✭

Cześć,

Jeżeli na Mapach Google nie ma jakiejś ulicy to sugeruję też zgłosić ten problem przez Mapy Google.

Udaj się na Mapy do tej lokalizacji gdzie brakuje ulicy i kliknij opcję: "prześlij opinię" w prawym dolnym rogu ekranu Map, wybierz odpowiednią opcję i zgłoś fakt związany z brakującą ulicą. Sugeruję też uzbroić się w cierpliwość i zaczekać na rozpatrzenie przesłanej przez Ciebie prośby przez Google.

Pozdrawiam.