Obecnie 251 forumowiczów jest online
Obecnie 251 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak dokładnego adresu firmy - brak kodu weryfikacyjnego

Nowicjusz ✭

Witam, 

Czekam na kod weryfikacyjny już ponad 3 tygodnie i nadal nie dostałam żadnej pocztówki. Podejrzewam, że problem polega na braku dokładnego adresu - oznaczałam pinezke, ponieważ moja firma to stadnina koni i nie posiadamy adresu korespondencyjnego. Czy w związku z tym problemem mogłabym dostać kod weryfikacyjny inną drogą? Bardzo zależy mi na oznaczeniu tego miejsca, ponieważ firma rozwija się, a potencjalni klienci niestety mają problem, aby do nas trafić. 

Pozdrawiam! 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Student ✭ ✭

Witaj Aleksandra,

Poczekaj jeszcze tydzień - średnio czas oczekiwania to od 2 do 4 tygodni.

Jeżeli masz kontakt z odziałem pocztowym lub listonoszem, podejdź do nich i powiedź o całej sytuacji. 
Są inne sposoby weryfikacji ale nie ą one przyznawane każdej osobie dlatego Tobie, jak i większości ludzi, pozostaje weryfikacja poprzez PIN na pocztówce. ( tutaj jest więcej info o innych sposobach Alternatywne sposoby weryfikacji

Najlepszy Współtwórca

Masz taki adres, że listonosz do Ciebie nie może trafić, a mają trafić ludzie? Trochę to słabe. Właśnie po to jest weryfikacja pocztowa by zweryfikować istnienie w konkretnym miejscu firmy. Proponuję pojechać na pocztę i z nimi się dogadać jaki masz podawać adres, żeby poczta do Ciebie trafiała.

Pozdrawiam,

Jacek