Obecnie 264 forumowiczów jest online
Obecnie 264 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Błędny adres w Google maps

Nowicjusz ✭

Zarejestrowałem swoją firmę w Google, jednak adres pod którym znajduje się jej lokalizacja na mapach Google, nie jest zgodny z adresem rzeczywistym. Google maps po wpisaniu adresu mojej firmy wyświetla zupełnie inna lokalizację. W tym momencie wpisany adres firmy zgadza się z jej lokalizacją, jednak nie mogę otrzymać kodu weryfikacyjnego proszę o pomoc.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Błędny adres w Google maps

Najlepszy Współtwórca

@Zbigniew P

Podaj nazwę firmy i adres, który jest na mapach w tej chwili oraz rzeczywisty adres oraz napisz, który z tych adresów widzisz w Google Moja Firma przy wpisie.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Nazwa firmy to PTHU Axel adres w google maps to Brzeźnica 79b 28-300 Jędrzejów 

prawidłowy adres to Wilanów 79b 28-300 Jędrzejów. 

Najlepszy Współtwórca

@ZBIGNIEW P

Który z tych adresów widzisz w panelu GMF?

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Brzeźnica 79b 28-300 Jędrzejów  ten widzę GMF, a powinien być ten Wilanów 79b 28-300 Jędrzejów. 

Profesjonalista ✭ ✭

Najprościej chyba usunąć starą wizytówkę i dodać nową w nowym miejscu którą potem zweryfikować, na adresie Brzeźnica 79B nie potrafiłem odnaleźć Pana wizytówki.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Najlepszy Współtwórca

Moim zdaniem - jeśli w Twoim panelu Google Moja Firma wizytówka jest niezweryfikowana, to najlepiej będzie jak ją z panelu usuniesz, a potem przeniesiesz na Mapach przez zaproponuj zmianę wpis w prawidłowe miejsce i poprawisz w nim adres. Po akceptacji zmiany na mapach, klikasz na "Jestem właścicielem" i dalej weryfikujesz się w Google Moja Firma na prawidłowy adres.

Jeśli wizytówka w panelu Google Moja Firma ma inny status i nie czekasz na PIN to napisz proszę jaki to jest status.

Na Mapach można znaleźć tylko adres firmy Axel z adresem Wilanowska, 28-300 Jędrzejów i wpis jest niezweryfikowany. Więc jakby wygląda to jeszcze inaczej.

Pozdrawiam,

Jacek