AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 203 forumowiczów jest online
Obecnie 203 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

BRAK ADRESU W MIEJSCU GDZIE JEST FIRMA a Weryfikacja

Nowicjusz ✭

Witam

Mam Pewien Problem , próbuje oznaczyc pkt w google map, problemem jest to że to EGIPT i mała miejscowość Hurghada , tu są tylko nazwy ulic , a czasami ulice nawet nie są nazwane, bo są nowe , jestem w stanie oznaczyć budynek w którym mieści się Salon. Ale nie wiem czy kartka z kodem tu w ogóle dotrze. Ponieważ w Adresie jest tylko nazwa dzielnicy i miejsca, nie ma tu liczb. Jak w takim razie mam otrzymać kod weryfikacyjny ? Czy jest ktoś na tym forum w jakiś sposób władny w tym temacie ?  Miejsce już opisane dodane zdjęcia salonu, adres ( beż numerów ) - gdyby pocztówke dostarczał ktos z firmy pewnie by spojrzał na zdjecie i znalazł miejsce, jelsi miałby to dostarczyc listonosz chyba bedzie z tym duzy problem, bo tam nawet listonosz nie pracuje.

LINK do miejsca https://goo.gl/maps/jETF4SRQcXL2

Odpowiedź eksperta 1verified_user

BRAK ADRESU W MIEJSCU GDZIE JEST FIRMA a Weryfikacja

Najlepszy Współtwórca

@Drones P

Adres musisz podać taki, żeby miejscowa poczta do Ciebie dotarła.

Mogę przypuszczać, że musi być podany po arabsku.

Najlepiej nie loguj się używając polskich domen Google i języka polskiego, tylko albo miejscowych (jeśli chcesz podać adres arabski) albo angielskojęzycznych, gdy adres ma być angielski.

Pozdrawiam,

Jacek