AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 174 forumowiczów jest online
Obecnie 174 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Apartament Pod Lipkami - Problem z przesyłką PINu

Nowicjusz ✭

Osiedle Kasprusie 12/19

34-500 Zakopane

Opublikowana/w trakcie weryfikacji

Chodzi o przesyłkę z PINem. Miejsce, które dodałam to mój apartament, który wynajmuję pod wypoczynek.

Nie ma mnie na miejscu, jestem oddalona o wiele kilometrów dalej. Na miejscu apartamentem zajmuje się specjalna firma.

Nie chciałabym by mieli wgląd moją korespodencję. Na miejscu jestem raz, czasem dwa razy do roku. Nie mam jak odebrać numeru PIN w celu weryfikacji mojej firmy.

Czy jest jakaś możliwość rozwiązania tego problemu?

Apartament Pod Lipkami - Problem z przesyłką PINu

Wszechwiedzący ✭

Cześć Aleksandra Emotikon: Szczęśliwy

Korespondencję z PINem może odebrać tylko ktoś, kto jest fizycznie obecny pod adresem jej dostarczenia. Firma zajmująca się apartementem, która - jak zakładam - jest przez Ciebie wynajęta spokojnie może odebrać korespondencję i podać Ci PIN mailem czy smsem. Zatem o ile jesteście w dobrej relacji nie obawiałbym się takiego rozwiązania. Możesz oczywiście także poprosić ich o przesłanie Ci pocztą nieotwieranej korespondencji - w większej kopercie Emotikon: Mrugający 

________
Booguś