Obecnie 334 forumowiczów jest online
Obecnie 334 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Aktywowanie konta OSP

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭
Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Łukasz M
marzec

Aktywowanie konta OSP

Profesjonalista ✭ ✭

Zmień adres w panelu GMF bądź zaproponuj zmianę na mapie z poziomu map Google :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Aktywowanie konta OSP

Najlepszy Współtwórca

@Łukasz M

A jakie jest pytanie​?

Pozdrawiam​,

Jacek​

Aktywowanie konta OSP

Profesjonalista ✭ ✭

@Łukasz M Taka sama procedura jak z firma.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Dot.: Aktywowanie konta OSP

Nowicjusz ✭

Witam

Przepraszam, usunąłem zapytanie, bo było sformułowane jako prywatna wiadomość. Chodzi dokładnie o OSP Toporzysko. Jeśli wysłane zostanie pin pod wskazany tam adres, to nie dotrze nigdzie. Emotikon: Szczęśliwy 

Aktywowanie konta OSP

Profesjonalista ✭ ✭

@Łukasz M Dlaczego nie dotrze Emotikon: Język? Poczty nie macie Emotikon: Bardzo szczęśliwy?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Aktywowanie konta OSP

Nowicjusz ✭

Do profesjonalisty brakuje Ci wiele. Po pierwsze spójrz jak wygląda adres podany w 'firmie', a po drugie OSP to jednostka, w ktorej nikt na stale nie przebywa. 

Aktywowanie konta OSP

Najlepszy Współtwórca

Łukasz było kilka wątków o podobnej tematyce.

Niestety tylko tak zweryfikujecie wizytówkę.

Sugestie:

Dogadajcie się z listonoszem. Poinformujcie go, że czekacie na kartkę od Google i prośba o jakąś informację od niego, czy poczty - a może zostawcie mu jakiś kontakt np. do Ciebie, gdy taką kartkę będzie miał Wam dostarczyć.

Dominik Myślak

Dot.: Aktywowanie konta OSP

Najlepszy Współtwórca

@Łukasz M

Zwykle są jakieś ćwiczenia, zebrania zarządu. Pocztę też muszą odbierać. Choćby z zarządu wojewódzkiego, od gminy itd... Może nie "na stałe" ale np. w określony jeden dzień tygodnia, nawet jedną godzinę to zwykle ktoś jest w siedzibie OSP i to wystarczy. A adres trzeba podać taki na jaki poczta dochodzi. Można poprawić to, co jest na Mapach przed wysłaniem prośby o PIN.

Pozdrawiam,

Jacek

Aktywowanie konta OSP

Profesjonalista ✭ ✭

@Łukasz M Tak samo jak Ci koledzy powiedzieli nie ma innej opcji. To że nie pracujecie stale nie ma nic do rzeczy. Jeśli nie macie punktu podawczego to tak jak @Dominik Myślak napisał. Dogadaj się z listonoszem.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Aktywowanie konta OSP

Nowicjusz ✭

Jasne,cwiczenia i posiedzenia mamy ale popoludniu, a listonosz biega rano. Najbardziej chodziło mi o poprawienie adresu, bo nie widzialem opcji. Jak popawie, to dojdzie do Urzedu Gminy jak większość korespondencji dla nas.

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Łukasz M
marzec

Aktywowanie konta OSP

Profesjonalista ✭ ✭

Zmień adres w panelu GMF bądź zaproponuj zmianę na mapie z poziomu map Google :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Aktywowanie konta OSP

Najlepszy Współtwórca

Zmieniłem Wam adres na poprawny parę godzin temu. Już się wyszukuje.

Usuń z panelu jak masz w nim jeszcze stary adres, odczekaj dzień i kliknij na Mapach Zgłoś prawo do tej firmy,

a dalej weryfikacja pójdzie.

Pozdrawiam,

Jacek

Aktywowanie konta OSP

Nowicjusz ✭

Właśnie mi mignelo, że inny jest. Dziękuję.