Obecnie 284 forumowiczów jest online
Obecnie 284 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Aktywacjakonta

Nowicjusz ✭

Witam

Jakiś czas temu aktywowane zostało moje konto w firmowym Google. Używam sporo płatnych propozycji Państwa usług i mam problemy z użytkowaniem gdyż wyskakuje informacja iż kod musi przyjść. Jak to jest ? Klienci premium dłużej czekają niż standardowe?;(

pozdrawiam 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Aktywacjakonta

Student ✭ ✭ ✭

Witam, kod aktywujący przychodzi na adres siedziby firmy, który podał Pan przy dodawaniu wizytówki. W przypadku Google Moja Firma nie ma klientów standardowych lub premium.

Proszę sprawdzić czy wizytówka przyszła na wskazany adres. Zazwyczaj kod przychodzi w czasie 1-2 tyg.

Aktywacjakonta

Najlepszy Współtwórca

Witaj,
Jeśli piszesz o Google Moja Firma to samo utworzenie konta GMF to za mało, trzeba jeszcze się zweryfikować. Nie ma czegoś takiego jak klienci premium Google Moja Firma. Dokończ weryfikację, czytając uważnie komunikaty. Tutaj masz pomoc:
https://support.google.com/business/answer/7107242

Pozdrawiam,
Jacek

Aktywacjakonta

Profesjonalista ✭ ✭

@Krzysztof G Jak to klient premium?

Wszyscy czekają tyle samo i jest to loteria, czasem przychodzi po 3/4 dniach, czasem po 2/3 tygodniach.

Jeśli w ciągu 3 tygodni nie ma kodu, należy poprosić ponownie o wysłanie, jeśli ponownie nie przyjdzie należy zweryfikować się przez Google moja firma, w czasie weryfikacji nie zaleca się zmian na wizytówce (np. nazwa firmy) ponieważ kod weryfikacyjny może nie działać a kod może prosić o ponowną weryfikacje.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Aktywacjakonta

Nowicjusz ✭

Aktywowane to wydawało by się że pojęcie proste. PANOWIE I PANIE kod przyszedł wpisałem na kompie i amba-Fatima działało i przestało.  Dzięki za odpowiedzi pozdrowionka

Aktywacjakonta

Profesjonalista ✭ ✭

Co rozumiesz przez to że działało i przestało?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz