Obecnie 291 forumowiczów jest online
Obecnie 291 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak zweryfikować swoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

2 firmy w 1 lokalizacji

Nowicjusz ✭

Witam,

jak w tytule, chcę zarejestrować 2 firmy pod jednym adresem. Jedna wizytówka działa już od długiego czasu (2-3 lata), jest zweryfikowana, opublikowana i nie ma problemu z nią. Natomiast założyłem drugą wizytówkę- w ostatni piątek- dla drugiej działalności (jest ona nieopublikowana, w fazie weryfikacji- wysłania kodu weryfikacyjnego pod wskazany adres).

Sęk w tym, że znajduje się również dokładnie pod tym samym adresem. Dzisiaj w panelu mojej firmy w kolumnie zadania w linijce aktualizacje Google po kliknięciu ukazuje się jakaś rzekoma aktualizacja. Ukazują się dane pierwszej, długo działającej firmy do edycji, tj. czas otwarcia adres itd. Wszystko się zgadza, po kliknięciu prześlij na dole pojawia się komunikat "1 lokalizacja zawiera błędy i nie można jej zapisać.  "

Jak rozumiem dotyczy to zduplikowanego adresu. Co z tym począć? Adres 2 działalności znajduje się autentycznie pod tym samym adresem. 

Stara wizytówka ukazuje się w wyszukiwarce, jednak w linijce Opublikowane lokalizacje widnieje 0. Boję się, że jeszcze mi zniknie ta pierwsza wizytówka i dopiero by było Emotikon: Smutny

Mam nadzieję że w miarę zrozumiale opisałem o co mi chodzi.

Proszę o pomoc

Odpowiedź eksperta 1verified_user

2 firmy w 1 lokalizacji

Najlepszy Współtwórca

@aa a

Zwykle nie ma problemu by pod tym samym adresem było więcej firm,

o ile są to faktycznie 2 odrębne działalności, z różnymi numerami telefonów itd...

W końcu są biurowce, centra handlowe. Proponuję kontakt z Pomocą.

Zaloguj się do GMF, w lewym panelu kliknij Pomoc, a potem pod Kontakt w boksie po prawej.

Pozdrawiam,

Jacek