AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 229 forumowiczów jest online
Obecnie 229 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

zamieszczone opinie na www.kantorstrefa.pl są nieprawdziwe

Nowicjusz ✭

Witam,

zgłaszaliśmy do Państwa wielokrotnie informacje o zamieszczanych na naszej stronie wpisach które są treściami obraźliwymi wypisywanymi przez konkurencje prosiliśmy kilkakrotnie o usunięcie kłamliwych i obraźliwych komentarzy ze strony.

Od kilku miesięcy prośby nasze nie zostały uwzględnione. Nadmieniam że firma nasza mieści się w najbardziej prestiżowym budynku w Katowicach i takie nieprawdziwe opinie rzutują na postrzeganie innych firm znajdujących się w budynku Altus.

Bardzo proszę po raz  kolejny o usunięcie szkalujących naszą firmę nieprawdziwych komentarzy  oraz o pilny kontakt telefoniczny pod numer 605246695

pozdrawiam

Marek Nitecki

Kantor Strefa

Odpowiedź eksperta 1verified_user

zamieszczone opinie na www.kantorstrefa.pl są nieprawdziwe

Najlepszy Współtwórca

Na forum nie pracowników Google. Sugeruje skontaktować się z Supportem. Jeśli prowadzicie kampanie AdWords to zadzwońcie na 800 702 380 - przygotujcie sobie 10 cyfrowy ID konta AdWords i wybierzcie opcję bodajże 2 Google Moja Firma.

Dominik Myślak