AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 124 forumowiczów jest online
Obecnie 124 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

usunięcie komentarza

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Ten wpis został zedytowany przez Community Manager, proszę pamiętać żeby nie publikować danych osobowych, jest to wbrew zasadom naszego forum. Dbajmy o prywatność I bezpieczeństwo chroniąc swoje jak I innych dane osobowe.

Witam,

Jakiś czas temu wysłałam maila dotyczącego wystawionego komentarza naszej firmie Promcar Krzysztof Kloska, przez klienta.

Komentarz od klienta, był odwetem na nie uznaną bezpodstawną reklamację, 

W jaki sposób możemy usunąć bezpodstawną opinię?

Dane klienta

Proszę o pomoc w tej sprawie, jako dowód mogę podesłać korespondencję z klientem.

Proszę o kontakt

Pozdrawiam

Promcar Krzysztof Kloska
Jana Keplera 10
41-808 Zabrze

Odpowiedź eksperta 1verified_user

usunięcie komentarza

Najlepszy Współtwórca

Pani Magdo na forum są jedynie użytkownicy forum - nie ma tu pracowników Google.

Prosiłbym o usunięcie danych osobowych, ponieważ ich umieszczanie jest niezgodne z regulaminem forum.

Co do procedury. Usunąć komentarz może jedynie zespół GMF bądź system. Powinna Pani mieć możliwość oflagować taki komentarz oraz odpowiedzieć na niego w sposób grzeczny i merytoryczny.

Dominik Myślak

usunięcie komentarza

Nowicjusz ✭

Co to jest zespół GMF? W jaki sposób system usuwa komentarze? Co jeżeli będę miał wyrok sądu o zniesławienie/pomówienie?

usunięcie komentarza

Student ✭ ✭ ✭

Zespół Google Moja Firma. Takie komentarze analizuje system, ale przez to, że go oflagujesz/oznaczysz to być może zostanie taka prośba rozpatrzona szybciej dlatego skontaktuj się z zespołem Google Moja Firma i przedstaw sytuację.